Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3. Defa Aydinlandim

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

Pingu said:

Noyzura said:

Llama said:

adam daha üçte üçte

bu daha başlangıç ya.. 2 hafta olmadı daha aydınlanalı ve aydınlanmanın sonu yok. her gün bir önceki günden daha iyi oluyorum . zihnimin ve bedenimin ne kadar hızlı bir şekilde güçlenmekte olduğunu anlatamam ama git gide daha fazla masterlayacağım kendimi aydınlanma böyle birşey. aydınlanıp kalmazssın olduğun yerde sürekli yükselirsin . daha çok fırın ekmek yemem lazım.

masterlayacağım derken mastırbasyon mu yoksa

masterbasyon yapmıyorum. meninin vucudda kalması benim için çok önemli. (bknz: snowballing)

enerji ne kadar içeride birikirse yükseliş içinde o kadar fazla gücün birikir ve seks ile yaratıcılığın atılması yerine bu enerjiyi içeride tutarak hayatta gerçekten birşeyleri oldurma manasına daha fazla sahip olursun. penisinden boşalıp gitmek yerine varoluşunda hayallerini gerçekleştirerek dolup taşarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

Noyzura said:

hareketlendiririz ya.. çeşmeye geldin mi ? orada piyasa pek hareketliydi. bu haftasonu da chillout festival var alaçatıda =) bekleriz .

ben fazla kaldıramıyorum o tarzları 3 parçadan sonra
sevişmiyorsam o müzik eşliğinde sarmıyor

walla ben 2. şarkıda daha dans ederken direk kucak kucağa danslar başladı. sonrasında sahil , doğa karanlık akar yani .. hayal et gerçek olsun yeter ki hayallerini kurarken ölümüne gerçekmiş gibi hisset =)
Sosyal ağlarda paylaş

lel

Noyzura said:

Lyv said:

Noyzura said:

Xenocide said:

Noyzura said:

Direnişde en önde durabilmek nedir bilir misin ?

hocam herşeyi yap da şu muhabbeti yapma ya. bilirim amk polisten kaçarken herkes koştuğu ben yürüdüğüm için otomatik olarak en önde (arkada) oldum kaç kere çok matah bişeymiş gibi sen önde durdun ben arkada durdum o şurda durdu bu burda durdu bııdbıdıbdı

saol tavsiyen için ama ciddiye alamayacağım. istediğimi yaparım. benim bedenim , benim yaşanmışlığım istediğimi de istediğim şekilde ifade ederim. herkesin doğrusuna göre yaşarsam kendim olamam. yine de söylediğin için teşekkür ederim. direniş anılarımdan kitap bile yazabilirim çünkü çok fazla şey yaşadım. bunu ifade etme özgürlüğüben sahibim sen de istediğin gibi düşünme özgürlüğüne sahibim. ama bana ne yapamayacağımı söyleme lütfen.

aman abi bu türkçeyle yazma lütfen. direndiğin ağaca yazık.

bebeim gramer polisiği yapma bana. çok düzeltmeye meraklıysan sana para vereyim yazım hatalarımı düzeltmek ile ilgilen hem bedavaya yapmazsın hemde basit imla hatalarından böyle bok sineği gibi etrafımda uçuşan tiplere gıcık olurum.

Düşünsene master yoda'ya salağın tekinin gidip "devrik cümle kuruyorsun baba ya " muhhabeti yaptığını. birisi daha paticikte bana gramerden sataşmıştı ve ona şöyle demiştim :

Dediğim gibi ara ara laf sokup sataşmayı seviyorsun. Görmek istediğim ilginin farkındayım. Tatlı bir kız olursan benimle sataşmadan da seninle ilgilenebilirim. yaramazlığı çok seviyorsan bunu daha cazip yolları var. Sevgiler
Ama son olarak eleştirini kabul ediyorum. Beynim normalde olduğundan 8 9 kat daha iyi çalışırken bunu kelimelere dökmekte zaman zaman zorlanabiliyorum. ama her geçen gün daha iyi oluyorum bir önceki andan. türkçeyi de fixlerim sorun yok. saol uyarı için. seni seviyorum

ahahah abi burası paticik burda kız yok. yanlış yoldasın.

gramerine laf sokmadım. "bu türkçe" demişim. en az bir almancı kadar yorucusun.
herhangi bir sanat dalında tecrüben olsaydı eğer neye elimi atsam ilk seferimde harikalar yaratırım kibirinden uzun vadede vazgeçmiş olurdun.

son olarak pati günceli yormadığın sürece senle sorunum yok.
bir de absürd bir karaktersin. seni buradan okuyunca ne deseler müstehak duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

Noyan ben tomorrowland festivali izmirde inciraltinda yapilsin istiyorum. Ayarlasana bu isi be kanka?

sen ilk önce tree of life'a gel. sonrasında önümüzdeki haftalarda Shambala fest var kapadokya da ona da gelebilirsin.

Birşeyleri oldurmak güzel ama daha güzel olan birşey varsa o da akış ile uyumlu olmaktır.

zaman bir müzik gibi. notara bizim bastığımız yerler varken alttan çalan ritm, basslar ve melodiye de uyumlu notalar basmamız bizi daha ahenk içinde tutar ve mutluluk , başarı v.s. daha hızlı götürür.

mesela benim mega bir yoğunluğum var. eğer programımı ayarlayabilseydim burning man festivaline amerikaya gidiyordum ama bazı tatsız durumlar yaşadım ve ertelemek durumunda kaldım. hayat böyle hayaller kurarsın ve tüm dünya senin hayallerin yoketmek için karşına geçebilir. bazı hayallerimiz gümbürtüye gidebiliyor yani ama hayal kurmanın ve gerçekleştirmenin sınırı yok. yeterki gücümüze sahip çıkalım .
Sosyal ağlarda paylaş

Lyv said:

lel

Noyzura said:

Lyv said:

Noyzura said:

Xenocide said:

Noyzura said:

hocam herşeyi yap da şu muhabbeti yapma ya. bilirim amk polisten kaçarken herkes koştuğu ben yürüdüğüm için otomatik olarak en önde (arkada) oldum kaç kere çok matah bişeymiş gibi sen önde durdun ben arkada durdum o şurda durdu bu burda durdu bııdbıdıbdı

saol tavsiyen için ama ciddiye alamayacağım. istediğimi yaparım. benim bedenim , benim yaşanmışlığım istediğimi de istediğim şekilde ifade ederim. herkesin doğrusuna göre yaşarsam kendim olamam. yine de söylediğin için teşekkür ederim. direniş anılarımdan kitap bile yazabilirim çünkü çok fazla şey yaşadım. bunu ifade etme özgürlüğüben sahibim sen de istediğin gibi düşünme özgürlüğüne sahibim. ama bana ne yapamayacağımı söyleme lütfen.

bebeim gramer polisiği yapma bana. çok düzeltmeye meraklıysan sana para vereyim yazım hatalarımı düzeltmek ile ilgilen hem bedavaya yapmazsın hemde basit imla hatalarından böyle bok sineği gibi etrafımda uçuşan tiplere gıcık olurum.

Düşünsene master yoda'ya salağın tekinin gidip "devrik cümle kuruyorsun baba ya " muhhabeti yaptığını. birisi daha paticikte bana gramerden sataşmıştı ve ona şöyle demiştim :

Dediğim gibi ara ara laf sokup sataşmayı seviyorsun. Görmek istediğim ilginin farkındayım. Tatlı bir kız olursan benimle sataşmadan da seninle ilgilenebilirim. yaramazlığı çok seviyorsan bunu daha cazip yolları var. Sevgiler
Ama son olarak eleştirini kabul ediyorum. Beynim normalde olduğundan 8 9 kat daha iyi çalışırken bunu kelimelere dökmekte zaman zaman zorlanabiliyorum. ama her geçen gün daha iyi oluyorum bir önceki andan. türkçeyi de fixlerim sorun yok. saol uyarı için. seni seviyorum

herhangi bir sanat dalında tecrüben olsaydı eğer neye elimi atsam ilk seferimde harikalar yaratırım kibirinden uzun vadede vazgeçmiş olurdun.

bir de absürd bir karaktersin. seni buradan okuyunca ne deseler müstehak duruyor.

karıştıyor muyum yoksa sen "benim erkek arkadaşım var slk benden uzak dur" diyen köylü güzeli tadındaki metrepol kızı değil misin şu her topikde bana sataşıp ilgiyi üzerine çekmeye çalışan ?

pati güncelinin de teklifini ben yaptım patide. tam bir ay sonra da açıldı. şimdilik fazla açılmıyorum patide çünkü herşey hakkında söyelcek çok fazla şeyim var.

Herhangi bir sanat dalında tecrüben olsaydı demişsin. sanat benim yaşantımın vazgeçilmez parçası. lisede okurken müzik yarışmalarına katılırdım. son olarak okulun müzik grubundan ayrı olarak katıldığım müzik yarışmasında kendi bestem ile enstrümantal dalında ikinciliğim var. gitar çalıyor(dum) , elektronk prodükyon yapıyorum ve ney üflediğim bir geçmişim var. hiç birini masterlamadım ama şimdi bir aqua drum ve koto da alıp onlarla oynamaya niyetliyim.

bunun dışında hayatımın 4 senesi sanat fakültelerinde nü model olarak çalıştım ve yıllarca grafik , heykel, sahne tasarımı , seramik v.s sınırsız bölümün sınırsız derlsine girip yıllarca çırıp çıplak ve hareketsiz durup bir çok farklı branşda hocaların aktardığı bilgileri dinlerken meditasyon yaraparak para kazandım.

yazdıklarımın seni yormasını bana atmak yerine belki fazla okumak sana ağır geliyor olabilir. nefes almayı unutma . çünkü aldığın oksijenin %70'i beynine gider. düzgün ve yeterli nefes almaz isen okurken falan zorlanırsın başın ağrır. karşındakini suçlayıp aşağılamadan öncce kendine dair gerekli özeni gösterirsen pek sana koymaz böyle şeyler. altarafı bir yazı yani 9 bilinmeyenli denklem çözmüyorsun. fazla zor geliyorsada fazla okuma derim tatlım. herkes mevcut kapasitesi ile barışık olmalı.
Sosyal ağlarda paylaş

peki

Noyzura said:

Lyv said:

lel

Noyzura said:

Lyv said:

Noyzura said:

Xenocide said:

Noyzura said:

karıştıyor muyum yoksa sen "benim erkek arkadaşım var slk benden uzak dur" diyen köylü güzeli tadındaki metrepol kızı değil misin şu her topikde bana sataşıp ilgiyi üzerine çekmeye çalışan ?

pati güncelinin de teklifini ben yaptım patide. tam bir ay sonra da açıldı. şimdilik fazla açılmıyorum patide çünkü herşey hakkında söyelcek çok fazla şeyim var.

Herhangi bir sanat dalında tecrüben olsaydı demişsin. sanat benim yaşantımın vazgeçilmez parçası. lisede okurken müzik yarışmalarına katılırdım. son olarak okulun müzik grubundan ayrı olarak katıldığım müzik yarışmasında kendi bestem ile enstrümantal dalında ikinciliğim var. gitar çalıyor(dum) , elektronk prodükyon yapıyorum ve ney üflediğim bir geçmişim var. hiç birini masterlamadım ama şimdi bir aqua drum ve koto da alıp onlarla oynamaya niyetliyim.

bunun dışında hayatımın 4 senesi sanat fakültelerinde nü model olarak çalıştım ve yıllarca grafik , heykel, sahne tasarımı , seramik v.s sınırsız bölümün sınırsız derlsine girip yıllarca çırıp çıplak ve hareketsiz durup bir çok farklı branşda hocaların aktardığı bilgileri dinlerken meditasyon yaraparak para kazandım.

yazdıklarımın seni yormasını bana atmak yerine belki fazla okumak sana ağır geliyor olabilir. nefes almayı unutma . çünkü aldığın oksijenin %70'i beynine gider. düzgün ve yeterli nefes almaz isen okurken falan zorlanırsın başın ağrır. karşındakini suçlayıp aşağılamadan öncce kendine dair gerekli özeni gösterirsen pek sana koymaz böyle şeyler. altarafı bir yazı yani 9 bilinmeyenli denklem çözmüyorsun. fazla zor geliyorsada fazla okuma derim tatlım. herkes mevcut kapasitesi ile barışık olmalı.

biz bu account u 5 kişi kullanıyoruz ben seni kezbana bağlıyorum.

sensn kzbn slk .s.s .s

komiklikler bir yana. sen şimdi gsflilere dünyanın en kolay işini yaparak (merak etme ben de zibilyon kere modellik yaptım üstelik işin mutfağındayım canıms) bir kalem oynatmadan bir çamur ellemeden teorik bilgileri yancı yancı dinleyip sanatçı olduğunu mu sanıyorsun AHAHAHAHAHAAH pardon ama AHAHAHAHAHAHAH
hadi bize gitar çal noyan .s.s

illet bir adamsın vesselam bugünlük bu kadar yeter. kanımca sana bir daha mesaj atmayacağım.
özleyin anacım xoxo
Sosyal ağlarda paylaş

Lyv said:

peki

Noyzura said:

Lyv said:

lel

Noyzura said:

Lyv said:

Noyzura said:

Xenocide said:

Noyzura said:

biz bu account u 5 kişi kullanıyoruz ben seni kezbana bağlıyorum.

sensn kzbn slk .s.s .s

komiklikler bir yana. sen şimdi gsflilere dünyanın en kolay işini yaparak (merak etme ben de zibilyon kere modellik yaptım üstelik işin mutfağındayım canıms) bir kalem oynatmadan bir çamur ellemeden teorik bilgileri yancı yancı dinleyip sanatçı olduğunu mu sanıyorsun AHAHAHAHAHAAH pardon ama AHAHAHAHAHAHAH
hadi bize gitar çal noyan .s.s

illet bir adamsın vesselam bugünlük bu kadar yeter. kanımca sana bir daha mesaj atmayacağım.
özleyin anacım xoxo

üzgünüm ama hem amatör hemde büyük fotoğraf ustaları bana çalışmalarının sanat yönetmenliği kısmıyla ilgilenmemi ister. eğer facebook page'ime bakarsan sanat eserlerimi görebilirsin. Onların hepsi benim için müsfetteydi ama aradan unique güzellikte eserler çıktı kendi tasarımım ve modelliğim olan: iki örnek verirsem :

bu iki çalışma da bana ait olup benim için çok değerlidir. Bazı sanatsal galeri etkinliğine de onur konuğu olarak çağrıldım. Bu yüzden beni aşağılayarak kendini ifade ederken kendi değerini düşürüyorsun.

Neyse burası kastı msne geçelim webcam açalım sana bir süprizim var belki görmüş olabilirsin ama sorun değil asdfg ;D
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Xenocide said:

Noyzura said:

ama bana ne yapamayacağımı söyleme lütfen.

ne yapmayacağımı söylemişsin ama burada :(

http://www.daviddarling.info/images/black_hole_in_space.gif

evet söyledim bu bana bana dair ne yapamayacağım ile alakalı. Sen istediğini yap ama bana ne yapamacağımı söyleme diyorum. istediğini yapmakda özgürsün ama hayatında ama kendi sınırlarımı kendim çizerim bunu bir başkası çizemez. sen kendine mukayit ol ben kendime oluyorum diyorum. Hala gereksiz laf oyunları yapmak istiyor musun ? Bundan zevk mi alıyorsun yoksa beni hala anlayabilecek zihinsel fonksyonu oturtamıyor musun ? içtenlikle cevap ver bende ona göre sana açıklamaya çalışacağım ya da seni serbest bırakcağım . Anlayamadığım birşeyi için çok fazla zaman kaybetmeye ya da seni zorlamaya gerek yok.

şimdi beni anlayabildin mi ?

Ben ilk mesajım hariç, geri kalanında tamamen geyik yapıyodum, yeterince aydınlanamamışsın babuş yoksa bu kadar alınganlık yapmazdın gibime geldi.

4. 5. aydınlanmada tam olcan ama hah
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

Noyzura said:

Xenocide said:

Noyzura said:

ama bana ne yapamayacağımı söyleme lütfen.

ne yapmayacağımı söylemişsin ama burada :(

http://www.daviddarling.info/images/black_hole_in_space.gif

evet söyledim bu bana bana dair ne yapamayacağım ile alakalı. Sen istediğini yap ama bana ne yapamacağımı söyleme diyorum. istediğini yapmakda özgürsün ama hayatında ama kendi sınırlarımı kendim çizerim bunu bir başkası çizemez. sen kendine mukayit ol ben kendime oluyorum diyorum. Hala gereksiz laf oyunları yapmak istiyor musun ? Bundan zevk mi alıyorsun yoksa beni hala anlayabilecek zihinsel fonksyonu oturtamıyor musun ? içtenlikle cevap ver bende ona göre sana açıklamaya çalışacağım ya da seni serbest bırakcağım . Anlayamadığım birşeyi için çok fazla zaman kaybetmeye ya da seni zorlamaya gerek yok.

şimdi beni anlayabildin mi ?

Ben ilk mesajım hariç, geri kalanında tamamen geyik yapıyodum, yeterince aydınlanamamışsın babuş yoksa bu kadar alınganlık yapmazdın gibime geldi.

4. 5. aydınlanmada tam olcan ama hah

tamam bende ilk mesajına göre belirttim. geyik yada değil hayat bize herşeyin nasıl olması gerektiğini bizim yerimize düşünüp bunu bize dayatmaya çalışan insanlarla dolu. Kaç çocuk yapacağımızı , saat kaça kadar içebileceğimizi günde kaç sat şuursuz insanlarla dolu. Bazı şeylerin şakası bile hoş değil. geyik meyik içini dökü ifade ediytorsun işte kendini .
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...