Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PC Gaming #2

axedice

Öne çıkan mesajlar

98 basar ya.

2005'e kadar falan büyülüydü gaming bende. oyunların ikonlarına bayıla bayıla masaüstüne özenle yerleştirdiğim, dolapta karış karış dergilerin, üstünde ara ara açıp kitapçıklarını kokladığım cd kutularının dizili olduğu yıllar. sonra ya üni ya yaştan dolayı aynı şekil olmadı. ya da bir dönem sağlam pc de olmamış olabilir sdf.

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

FIFA 98 Road to World Cup bende heyecan uyandiran son futbol oyunuydu. Her sehrin videolari oynardi stad secimlerine gore vs. Bir de oynadigim ilk 3d futbol oyunuydu, onun da etkisi buyuk bayagi.

Diablo 2’nin demosunu vermisti Level 99’da mi ne. Demoda ilk act’ta sadece 3 gorev ve barbar vardi oynanabilen. Evde oynamayi gectim, cd’yi bilgisayar olan her seye goturup demoyu kurup oynuyordum snfj. Bir noktada liseden bi arkadasla para biriktirip almistik cd’lerini. Senelerce hayvan gibi oynadik. Muhtemelen PoE’ye daha cok zaman gommusumdur ama D2’den aldigim tadi baska hic bir arpg’den almadim.

Tadi hala damagimda olan ve defalarca bitirdigim sanirim tek rpg de Arcanum’dur. Sonra bir daha BG3 dahil hic bir single player rpg oyle baglayamadi.

Muhtemelen oyunlarin buyusunun bozulmasinin yaninda yaslanmamizin da etkisi var diye dusunuyorum gecmise bakinca. O yaslarda her sey yeniydi.

• Like 2
  • Tesekkurler 1
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll, 07.06.2024 16:14 tarihinde dedi ki:

Muhtemelen oyunlarin buyusunun bozulmasinin yaninda yaslanmamizin da etkisi var diye dusunuyorum gecmise bakinca. O yaslarda her sey yeniydi.

yok bence indie ler yoktu ortada, az ve öz oyun çıkıyordu. Hepsini kana kana oynuyorduk. Şimdi günde 50 tane oyun çıkıyor, öyle doya doya zaman geçireceğimiz vakit yok, kenarda başka oyunlar göz kırpıyor. Birde oyun türünü belirleyen aga babaları hep eski zamanlarda çıktı sonra dallandı budaklandı.

Sosyal ağlarda paylaş

Arcanum gibi başka oyun yapılmadı ya büyük haksızlık arcanumla diğer oyunları karşılaştırmak. Ama onun harici eski oyunlardan aldığıma yakın bi keyfi pathfinderlardan ve bg3ten alabildim, rogue trader a daha bakmadım bile. New Vegas'ından shadowrunına disco'sundan underrail'ına tonla kalite oyun da geldi arada, fırsat bulunca bayıla bayıla oynanacak oyun hala çok bence.

Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor, 07.06.2024 13:37 tarihinde dedi ki:

En efsanesi 98 bence, ama 96'yı da 2. sıraya koyarım.

Darksun, 07.06.2024 13:47 tarihinde dedi ki:

96 > 98! 

razzRaziel, 07.06.2024 14:25 tarihinde dedi ki:

98 basar ya.

Gallant, 07.06.2024 14:58 tarihinde dedi ki:

98 en iyisi. 91, 93, 96, 99 ve 2000 cok saglam.

GÖRÜYORUM VE ARTTIRIYORUM!

97  ve başkası olamaz!

Quake II, Age Of Empires, Blood, Fallout, Dungeon Keeper, Carmageddon, Need For Speed II, Theme Hospital, Grand Theft Auto, Claw, LBA2, Constructor, Dark Reign, Resident Evil 2, Lost Vikings 2, Myth, Outlaws, Wipeout XL, Panzer General II, Mageslayer, Betrayar in Antara, Nuclear Strike, Take No Prisoners, Commanche 3, Tomb Raider II, Netstorm, Abe's Oddysee, The Curse of Monkey Island, MDK, The Last Express, Shadow Warrior

bomba gibi seneymiş

Bone tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Hepiniz ne kadar da yanlışsınız, 1999 tabii ki 😃

Planescape: Torment, Quake III Arena, Age of Empires II, Age of Wonders, Grand Theft Auto 2, RollerCoaster Tycoon, System Shock 2, Team Fortress, Heroes of Might and Magic III, EverQuest, Asheron's Call, SiN, Valkyrie Profile, Unreal Tournament, Tiberian Sun, Disciples, Midtown Madness, Flight Simulator 2000, Hidden & Dangerous, Gran Turismo 2, Jagged Alliance 2, The Longest Journey, Might and Magic VII, Persona 2, Alpha Centauri, Silent Hill, Re-Volt, Donkey Kong 64, Tony Hawk's Pro Skater, Crazy Taxi, Delta Force 2, Driver.

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...