Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PC Gaming #2

axedice

Öne çıkan mesajlar

Return of the Obra Dinn'i dayanamayıp ben aldım. Ben çok beğendim fakat iyi kötü kısmına bir kenara bırakırsak adam resmen ders vermiş.
Story telling adı altında oyun diye kakaladıkları video klipleri yapanların bundan ders almaları gerek.

Göze hitap eden grafikler, saatler süren müzikler vs olmadan oyuncuyu hikayenin bir parçası yapmayı son derece yaratıcı bir şekilde başarmış. Takdir etmemek imkansız. Ayrıca bu kısımlara dalıp benim için bir oyunun olmazsa olmazı olan insanı tatmin edecek seviyede bir zorluğu da tutturmuş.

Herkesin seveceği bir oyun olmadığını kabul etmekle beraber herkesin bir kez denemesi gereken bir oyun olduğunu iddia ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Obsidian için de daha iyi oldu, baya amaçsızca ilerliyordu şirket son zamanlarda. Vegas döneminden sawyer hariç bi tane bile ağır top kalmadı, fergüsün saçmalıkları yüzünden ayrıldı herkes. Daha geçenlerde burnout oldum diyip avrupaya konferans turuna giden Sawyer ı Cain/Boyarsky projesine direktör diye atadı herif, sırf mayışını cebinden ödemeyip Vs. Evil a fatura edebilmek için lel.

Dalga geçtiğimiz Justin Bell bile gitti yani o derece. Bitek işte Project Indiana var şirketinin kalanından bağımsız ilerliyor gibi, büyük ihtimalle buyout için önemli argümanlardan biri olmuştur. Obsidiana güvenim özellikle Avellone-gate sonrasında sıfıra inmişti, microsoft buyout daha bile iyi olabilir yönetim açısından. Inxile zaten şirketi danger hairlarla doldurup tormentı floplattıktan sonra gidişatını belli etmişti falan, Fergüs olsun Fargo olsun emekliye ayrılmaları hayırlı oldu.

Şu halde microsoft ilk floptan sonra iki şirketi de kapatsa üzülmem, ama bence bu buyout u uzun vade için yaptılar ve netflix nasıl seri üretim mantığıyla her türden film basıyorsa bunlar da her yıl artık orta kalite olur vasat olur bi rpg de çıkarabilmeyi hedefliyorlar ki kapsama alanları yeterince geniş olsun. Yani kısa vadede satış ve karı değil, orta uzun vadede market coverı hedefliyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...