Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çok acil: köpeğim öksürüyor boğazında bişey var

dusuncelihayvan

Öne çıkan mesajlar

gece şişli de bulamadım google da yazıyor ama aradıklarım hep yeşilköy civarı çıktı onlarda gelmeden 1 saat önceden haber verin hekimimiz gelsin falan diyor.

hep gittiğimiz veteriner de tatile gideceği tuttu. Sabaha kadar uyumadım başında bekledim ateşini falan kontrol ettim

çok aksırmıyor sakince hep yatıyor uyuyor hareketlendiği zaman hafif aksırmaya tıksırmaya başlıyor.

başka veteriner buldum açılmasını bekliyorum geliyormuş oraya götürücem
Sosyal ağlarda paylaş

bizimkinede olmuştu. sanki boğazında bişey var onu çıkarmaya çalışıyor gibi. üniversteye vet fakültesine götürmüştük ankarada. film çekildi kan testi yapıldı. miğdesinde sorun var artık ev yemeği yağlı şeyler vermeyin dedi doktor rejime girmeli. özel besleyici bi konserve yemek verdi. ayda bir gelmelisiniz felan dedi.

kan testini yanlış yapmışlardı. 50 olması gereken değer 3 felan gözüküyodu. teste göre köpek ölü yani. filmi hiç göremedik. rektörün yanına gittim kavga ettim. 250 lira felan parayı geri aldım vezneden. o konserveden verdik bikaç gün kendiliğinden geçti sonra.

gastrit demişti hatta doktor. beyaz bi sıvı çıkartıyodu hatta balgam gibi. hıığğyt hıığgyt diye sanki boğazındaki bişeyi çıkarmaya çalışıyormuş gibi öksürüyordu. yemekte zorla yemişti bi kaç gün.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...