Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Daha 1-2 gündür adam akıllı çözmeye başladım en azından düzenli win serisi vs yakalayabildim bir süre. Sol üstteki kitap işareti community de oluşturulan kahraman kalıplarını gösteriyor baya bir guide var oyun içinde onu seçtiğiniz zaman bütün itemler skill sırasına kadar rehberlik ediyormuş.

Bir de bence kilit noktalardan birisi deny etmeyi bilmekten geçiyor. Dün yanımda bir adam ile creepleri deny ederek oynadık sürekli o koridorda karşımızdakiler lvl 4 iken biz 7 olmuştuk sonra 2 kişiyi alınca 9'a kadar tırmandık. O yüzden lich ile oynuyorum bu aralar Void ile muhteşem ikili oluyor.

Deny ederek oynadığım oyunlar max 37dk sürdü.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bazen 30-1 fln oluyor istatistiklerim ama 2-12 vs olduğunda çok keyfim kaçıyor hani bilmediğim hero olsa ok derim ama bazen çok kötü oyunlar çıkarıyorum moralim bozuluyor.

Ama zamanla anladım ki tabiki kill önemli lakin 4-4-18 vs gibi kill/death orantılı asist çok olan maçlar aslında daha elverişli ve keyifli geçiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

kzpmaza said:

tek bir oyun girdim ya sadece bi tane...

haftalarca tek başıma girmemiştim dedim bi giriyim ap yapıyım takılıyım kafama göre.

takım:ben(rubick)-krob-skywrath-viper-bane.

karşı takım:doom-storm-bloodseeker-razor-dest.

eziyoruz early game bildiğin. mid lane combatda alayını kestik tower aldık baraka aldık sadece oyunu bitirmek kaldı. adamların hepsi ölü. dakika 25-30 arası. adamlara yalvardım la resmen gitmeyin bitirelim late game şansımız yok. tek başıma kulelere vurdum amk. biliyorum çünkü abi örneğini defalarca gördüm. ne yaptıysam dönmediler.

oyun 81 dakika sürdü adamlar allah oldu kaybettik tabi ki.

edit:dakika 70de üstünde vg-aganim-mkb olan viper'ı yazmayı unutmuşum. aganim ne olum? dakka 50de 60da 70de viper ultisi ne işe yarar biri açıklasın bana.

yet daha da bana keyif almak için oynuyorum demicek kimse odfgfd hrkes bu acıyı yaşıcak

5man türk allpick voicechat = win in pub gg
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

kzpmaza said:

tek bir oyun girdim ya sadece bi tane...

haftalarca tek başıma girmemiştim dedim bi giriyim ap yapıyım takılıyım kafama göre.

takım:ben(rubick)-krob-skywrath-viper-bane.

karşı takım:doom-storm-bloodseeker-razor-dest.

eziyoruz early game bildiğin. mid lane combatda alayını kestik tower aldık baraka aldık sadece oyunu bitirmek kaldı. adamların hepsi ölü. dakika 25-30 arası. adamlara yalvardım la resmen gitmeyin bitirelim late game şansımız yok. tek başıma kulelere vurdum amk. biliyorum çünkü abi örneğini defalarca gördüm. ne yaptıysam dönmediler.

oyun 81 dakika sürdü adamlar allah oldu kaybettik tabi ki.

edit:dakika 70de üstünde vg-aganim-mkb olan viper'ı yazmayı unutmuşum. aganim ne olum? dakka 50de 60da 70de viper ultisi ne işe yarar biri açıklasın bana.

yet daha da bana keyif almak için oynuyorum demicek kimse odfgfd hrkes bu acıyı yaşıcak

5man türk allpick voicechat = win in pub gg

olm geçen bi maç izledim 96 dakka sürdü bi drow vardı .....

Ha bir de batrider vardı şuursuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Buddha said:

O tavsiye itemlara göre alıyorlar. Bir yandan yeni başlayana referans oluo ama bir yandanda hep noob kalıyorlar ezber oynuyorlar malesef.

Situational item sunan build onerileri daha iyi o yuzden. Acikliyor neyi neden ne zaman kime karsi yapman gerektigini.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Buddha said:

O tavsiye itemlara göre alıyorlar. Bir yandan yeni başlayana referans oluo ama bir yandanda hep noob kalıyorlar ezber oynuyorlar malesef.

Situational item sunan build onerileri daha iyi o yuzden. Acikliyor neyi neden ne zaman kime karsi yapman gerektigini.

Abi en güzeli kendin bulmak. Duruma göre itemler cok farklılık gösterebilio onlarda ordan burdan okuyarak bir yere kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...