Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

takım sırtlamak yalan abi istediğin kadar sırtla patlıyor herifler 5 oyundan 1i öyle çevircen de mutlu olucam diğer 4 oyunda dökülen saçlarımın hesabını kim vericek

düzgün ezilmeye falan da kızmıyorum normal ezilirsin her maçı alıcan diye bişi yokta, mal mal oyun verince hemde üstüste
Sosyal ağlarda paylaş

Sorun şu ki dog... Takımı sırtlamak bir yere kadar.

http://dotabuff.com/players/78679130

Aha bu benim profil. Ne zaman azıcık eğleneceğim bir şeylerle oynamak istesem takım kabız oluyor. En fazla oynadığım hero KotL. En iyi winrate'lerimden biri kotl'da. Yav ben kazanmak için hep aynı herolarla oynamaktan bunaldım artık.

Son maçımda Random DK geldi. Karşı taraf hobaa tryhard mode QoP aldı. Tamam solo midde çok zorlandım eyvallah. Ama allaşkına ben solo mid DK olarak ward alıp yerleştirmek zorunda kalacaksam (SD ve Ogre'nin olduğu oyunda 4er 4er ward almak hoş değil) ben o oyundan nasıl zevk alabilirim? Alchemist'in yanında durmak varken smoke dahi almadan solo middeki qop'u ganklemeye çalışmak neyin kafasıdır allasen?

Takımı taşımak bir yere kadar. Insan arada bir sırf oynamak istediği heroyla oynamak istiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen bazen oyuna girmeden canım hero cekiyor du sunla atayım 2 el diye, oyun baslar baslamaz alıcağım heroyu yazıyorum heriflere

herifler gidiyor 4 carry cekiyor...

supla supla nereye kadar, herifi bok gibi suplıyorsun free farm yaptırıyorsun adam gidiyor antiye taras parası varken manta yapıyor 1k hp ile herife 1 kere vururken öluyor
Sosyal ağlarda paylaş

apda random atan adam yuzunden yenilmezsin. ap da random atan adam her heroyu biliyordur ona guvenerek atar.. asil ap da carry pickleyen adamlar yuzunden yenilirsin.

gider mort r2 troll drow AM PL pickler ama bir halt kasamaz. senin carry life steal yapcak da falab diye beklerken adamlarin carrysi full item gelir. o yuzden gider oyun
Sosyal ağlarda paylaş

öğrenmek isteyen botlarla öğrensin

ya da tek girip random atsın şu saatten sonra

ben şahsen bilgisini bilmediğim adam partideyse ar oynamam daha

burda benim saydığım kadroyla ar oynayıp 5 supportla fast push yapıp oyun almışlızğımız var kaç kere

ama herife bi io geliyo gg
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...