Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

sonucu sadece win/lose olan ve statların kaydedildiği bir oyunda 1 saat sonra salak bir sebepten yenilince ne zevk alıyosunuz? fag gibi önemli olan katılmaktı mı diyosunuz? mmorpg değil ki bu ya da herhangi bi fps gir katlet çık

ben zaten şu durumlarda rage'e bağlıyorum

-mal gibi tek girmişimdir, takımdaki adamlar biz kazanıyoken gerekli strateji uygulayıp pushlamamıştır adamların carry'si ebemizi bellemiştir oyun sonu.
-gayet güzel ezerken bir team fight sonucu yenilip ezdiğin oyunun gitmesi

yoksa öbür türlü adamlar senden iyidir. lane'leri ezer, pushlar gelir bitirir. 50-ye 10 oynamassın sen de

5man türk allpick / cm pro team şu üstteki durumları baya bi ortadan kaldırıyo
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyun zor bir oyun
bir hayli competetive
ezmek-ezilmek mekaniği üzerine kurulu
bazen oluyor sözde eğlence için oynadığımız oyun kan kusturuyor
40 dakka allaha imana küfrettiriyor

gondar track'e vermiyor , support ward almıyor , kuryeye kanat takılmıyor,leşrak 10 dakkada 10 kere ölüyor , ruslar CYKA SUKA NİET fln birşeyler diyor kalp kırıyor,bazen olmaz dediğiniz bile oluyor ve siz de kasamıyor elinize alıyorsunuz,ne olduğunu anlamadğınız kaotik kombatlara meze oluyor , 0-11 oyun bitiriyorsunuz.

e ne anladım lan eytereeee diye sinirlenip oyunu kırasınız geliyor.

Anlıyorum arkadaşlar.

inanın sizi anlıyorum.

Madalyonun öbür tarafından bahsetmek istiyorum şimdi size

Takım sıçıyor sıvıyor ,sonra birden anti-mage 40 dakkada ormandan çıkıyor , 6 slot kasmış blinklene blinklene adam kesiyor , çift vuruyor tek sayıyor , leblebi gibi adam kesiyor

tüm oyun takım sıçıyor ,PA artık yeter lan diyip divine alıyor , tek kritle takım alıyor ,3 kombat art arda aldırıp birden 3 rax birden kırıyor,gg noobs ez diyor

oyun boyu baskı yiyip duruyorsunuz,sağdan gelip sola geçiyorlar,harita mayın tarlası gibi baseden cıkan patlıyor , sonra birden natures prophetiniz bi yerlere ışınlanıyor , orayı ittiriyor burayı kaçtırıyor derken adamlar 5 kişi bir tane rax almaya kasarken NP tek başına 2 rax alıyor,heriflerin yarısı geri dönmeye kasarken np gelip base önündekileri kesiyor,hep beraber puşlayıp 3. rax'ı alıyorsunuz , GG

takım kasamıyor , her koridor ağlıyor,gank üstüne gank derken storm güzel bir rune buluyor , birden sağa sola gankler yamaya başlıyor , storm 25 dakkada bloodstone cıkıyor,10 dakka sonra 15 charge'lı bloodstone la manası bitmeden bütün karşı tarafı eziyor,anlaşılmaz bir güç haline geliyor,gg

Bu saydıklarım siz olabilirsiniz , noob takımınızı sırtlayan bireyler haline gelebilirsiniz,yapmanız gereken tek şey arada merak edip bakın prolar bu oyunu nasıl oynuyor maç ilzeyin,birşeyler okuyun dota hakkında , chokepoint jungling nedir , animation cancelling nedir , ward spotlar nereler , neden her heroya vlad almamalıyım,neden auto attack takılmamalıyım diye merak edip sorun,bilene danışın

1 ay-2 ay-3 ay farketmez,eğer İNANÇLA dolu iseniz gençler
gün gelir siz bile ezenler grubuna dahil olabilirsiniz
silen değil sildiren tarafa geçebilirsiniz
yapmanız gereken biraz zeki düşünmek , biraz da oyunu ogrenmek

büyük düşünün , alçak gönüllü olun , all'dan random atın , her heroyu oynayın , hep kasın , support oynamaktan gocunmayın

güzel günler gelecek elbet

yok ben o kadar kasamam ben o competetive'liğe gelemem diyenlerdenseniz gidin lol oynayın

gerçek ERKEGLER er meydanına indi , dotayı seçti, ellere verdi

ve vermeye devam ediyor.

not : çok iyiyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...