Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

before - after foto #2

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Bence bu sporun en zevkli yanlarından biri yemek hazırlamak. Bulguru yumurtası vs... Dışarıda yediğin şeyin kaç gr konduğunu, içine yağ konulup konmadığını bilemiyorsun.

Yaparım ballı yulafımı, götürürüm sahanda yumurtaları.
Köri soslu tavuk ve mercimek salatası.
Akşama kadar dururum fındık fıstık ile
Güzel olur uskumrunun ızgarası.
Limon, tuz, zeytinyağı, balzamik sirke
İyi gider yeşillikle.

asdf
Sosyal ağlarda paylaş

aga ben lezzet adamiyim sizin gibi enerji olm bu ye iste diyemiyorum mlsf tavuk fln haftada bir anca bayıyor ki nasil yetistirildikleri bile malum artık yımırta desen haftada 4-5 tane anca boyle olunca tabi hindi gibi sisemiyorum ama cok da umurumda degil yani saglikli ve zinde olayim da baklava adonis de cikmasin napalm kısfmet
Sosyal ağlarda paylaş

pascalnouman said:

yani saglikli ve zinde olayim da baklava adonis de cikmasin napalm kısfmet

şuna katılıyorum bende başka bir noktadan
sarfedilen efor çok fazla ve tamamen boş işçilik

ne bileyim bench press ten elektrik üretilsin en azından :)

bazen ben de kendimi sorguluyorum bisiklete bindim, 30 km gittim ne oldu, öncesinde sonrasından bol bol yemek tükettim, kazandırdığı kot pantlona sığmayan bacaklar

en iyisi avcı toplummuş diyerek bu makelemi bitiriyorum
Sosyal ağlarda paylaş

guncel said:

yeminle aklima gelmisti. En azindan cardio aletlerini bi jeneratore baglasalar salonun muziginin isiginin enerjisi cikar. Agirliklardan da NFC teknolojisiyle wireless enerji elde edilebilir. Green gymlere merhaba.
Sosyal ağlarda paylaş

elma said:

guncel said:

yeminle aklima gelmisti. En azindan cardio aletlerini bi jeneratore baglasalar salonun muziginin isiginin enerjisi cikar. Agirliklardan da NFC teknolojisiyle wireless enerji elde edilebilir. Green gymlere merhaba.

yeni nesil kondisyon aletleri prizsiz oluyor bazıları, direk senin pedal enerkin ile çalışıyor ama tv fln yok tabi onlarda

benim kullandıklarımda bi tane green light var, yeterli kadance'dan sonra o yanıyor, sonunda da diyor işte 75wattlık lambayı 2 saat yakıcak kadar enerki kurtardın diye ama yalan mı yoksa makine bi şekilde benim enerjiyi kullanıyor mu bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...