Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

before - after foto #2

AthleT

Öne çıkan mesajlar

o fotoğraf çekildikten sonra biraz daha kilo aldığım bile oldu, bir ara 100'ü geçmiştim. boyum 175 olduğu için baya büyük problem bu. lisede 50 beden falan pantolon aldığımı hatırlıyorum bir ara. sonra "bu böyle olmaz" diyip takıntılı bir biçimde diyet yapmaya başladım, her kaloriyi sayarak. sonradan spor yapmak gibi bir amacım yoktu, ama 40 kilo falan verip 60a düştüm bir yıl içerisinde, sonra da çok çelimsiz olduğumu farkettim. bir arkadaşım boks yapıyordu, onun salonuna yazıldım. 2 yıl boksla uğraştım liseden mezun olana kadar, onun dışında gym'e falan gitmedim hiç, hala gitmiyorum. şu an 15 kilo dumbbellım dışında kullandığım bir ağırlığım yok mesela.

burada vücut geliştirmeyle bir sanat dalı gibi uğraşan insanlar var, onlara saygım sonsuz, yaptıkları şey büyük bir irade gücü gerektiriyor. onlarla aynı kategoride de değilim zaten, sadece daha güçlü olmak için ve kendimi memnun etmek için antrenman yapıyorum. bu aralar biraz zayıfladım, tarlada çalışıyorum, her yere bisikletle gidiyorum falan diye. onun dışında düzenli çalışmaya çabalıyorum yine de.

bugün antrenmandan sonra

Sosyal ağlarda paylaş

benim üst komşu badici ve gay. demekki tüm badiciler gay
ya da tüm üst komşular gay. bilemedim bak şimdi
belki de üst komşu ve gay olan herkes badicidir. ya da üst komşu ve badici olan herkes gaydir. ya da bütün gay badiciler benim üst komşumdur

allahım yardım et
Sosyal ağlarda paylaş

Drall said:

benim üst komşu badici ve gay. demekki tüm badiciler gay
ya da tüm üst komşular gay. bilemedim bak şimdi
belki de üst komşu ve gay olan herkes badicidir. ya da üst komşu ve badici olan herkes gaydir. ya da bütün gay badiciler benim üst komşumdur

allahım yardım et

yalan değil abi, bütün üst komşular gaydir.
Sosyal ağlarda paylaş

incdarkness said:

atletik degilsin diyenler olmus cok kirildim :(

haftada 3-4 kere 1 saatimi sadece calisthenics workouta ayiriyorum
hafif parkur kasiyorum
gunun 2-3 saati zaten pratik derslerde spor halinde geciyo

http://www.mailce.com/wp-content/uploads/2012/12/havada-u%C3%A7an-k%C4%B1z-620x465.jpg

bu kız da uçabiliyor mesela fotoğraf karesinde
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...