Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Summer Sale 2013

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

Abi şu mirror's edge'i flash saledeyken alın almadıysanız.

Modern oyunların çok büyük kısmının ex-spy/supersoldier 9423926 tane silah first person viewden herşeyi öldür halinde olduğu şu durumda ME çok ayrı bir deneyim. 5 dolardan fazlasını hakediyor derdim ama gametime kısmen kısa ve arkasında EA var o yüzden kusura bakmasın kimse sfsefsdd.
Sosyal ağlarda paylaş

Wargame: Air fena degil. Hatta bir oyunda gordugum en fazla unit sayisina sahip (810+). Bina yapmak yerine, baslangicta puan sistemi uzerinden kendi unite birligini ayarlayabiliyor onunla savasa baslayabiliyorsun. (yani istersen mesela sadece ucaklardan yada ne bilim piyadelerden olusan bir oyun tarzi yapabilirsin, fena sopa yiyorsun gerci ama genede..hehe)

Baya buyuk haritalarda, kalabalik multi oldunca kan govdeyi goturuyor. RUSE'ye benziyor ama bence daha iyi, oyle bonus kart durumu yok. Sadece unite bazli oldugu icin, tas kagit makas sistemi baya taktik gerektiriyor..piyade diyip gectigin unite acayip ise yarayabiliyor..yada en pahali model Jet ucaklarini patirpatir alabiliyorlar.

Sey guzel bence, hazir "deste" tadinda birlikler kullanabilmenin disinda, kendi unite pakedini yapip onunla oynamak guzel..Eger sadece bir ulkenin unitelerinden deste yaparsaniz ekstra bonus aliyorsunuz falan.

tekrar diyorum 810dan fazla unite var, ve baya modern seyler mevcut hehe, artillery'den tut apache helikoptere, blackhawkla gelen spec ops'lardan tut stealth bomberlara yada antiairdan tut, tanklara kadar cok (hayvan gibi) cesit var. Su anda herhalde dunyada hangi ulkenin neyi varsa koymuslar oyuna.

Single'i bitirmeye zamanim olmadi, ama multide 4v4 mu 5v5 mi ne oynadim zaman buldukca..kendi bolgemle ugrasmak ve arada millete yardim gondermekten helak oldum heheh...haritanin sol tarafinda oyulurken, sag taraftan fena yardirmak gibi surpriz seyler olabiliyor..

RUSE'yi oynadiysaniz azicik sevdiyseniz, bu cok cok cok daha iyi diyebilirim, cunku oyle bonus kart sistemi yok, zoomout ettiginizde daha net goruyorsunuz herseyi... ve sadece sizin sectiginiz uniteler, terrain kosullari (ormanlikda pusu kurmaca vs) ve karsi birlikler var...birde multi ise ally'lariniz. Bina yap, resource topla falan yok..ne kadar cok bolge elinizde tutuyorsaniz o kadar iyi mantiginda.

Resimde ki gibi karma/duz destelerin harita uzerinde, uniteler olarak realtime strateji tadinda carpismasi diye ozetleyebilirim. (kart dedigime bakmayin oyunda kart yok) Ben oynadim severek. Sonra yoruldum heheh

810+ modern unite. kolay gelsin. :)

edit: dehset typo duzeltmeleri

Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

deus ex: hr alırsak director's cut'ı oynayabilecekmiyiz yoksa ayrıca para mı vermemiz gerekiyor ona?

civ 5 gold edition gibi birşey olur herhalde tüm dlcleri de ekleyip

director's cut hangisi yahu? augmented edition'da oyunda yeni bölüm yok. alınabilecek tek dlc missing link oyunda.

deus ex collection al gerek yok augmented'e.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...