Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Summer Sale 2013

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

You have created 163 listings this year. Before you can sell or list more than 200 items in a calendar year, we are required to collect certain information from you. Please click here to provide the necessary information. To find out more about this requirement, please visit the FAQ.

Ahahahah steam vergi levhası felan istiyo nbenden. Kalabalık etmesin diye dota kutularını marketa koymustum 1 centten.
Sosyal ağlarda paylaş

Yav beyler size bişe sorcam. Benim hatuna hazır indirim de varken 3-5 oyun alayım diyorum ama ne alsam bilemiyorum. İngilizcesi iyi değil yani temel şeyleri anlıyor tabii de fazlası yok. Age of hd'den sıkılmış. Starcraft 2 oynamaya parmakları yetişmediğinden izlemekle yetiniyor. Platform, strateji (böyle düşük apm isteyen) ne biliyim çok ingilizce kastırmayacak advanture falan tarzı oyun öneriniz var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Yav beyler size bişe sorcam. Benim hatuna hazır indirim de varken 3-5 oyun alayım diyorum ama ne alsam bilemiyorum. İngilizcesi iyi değil yani temel şeyleri anlıyor tabii de fazlası yok. Age of hd'den sıkılmış. Starcraft 2 oynamaya parmakları yetişmediğinden izlemekle yetiniyor. Platform, strateji (böyle düşük apm isteyen) ne biliyim çok ingilizce kastırmayacak advanture falan tarzı oyun öneriniz var mı?

Su anda aklima gelenler Portal 1-2, Trine 2. Strateji indirimde Shogun 2 oneririm, hem apm dostu hemde gorsel olarak sampiyon..

Bir kac saate yeni indirimler geliyor daha disine gore bir strateji duser tahminen.

Edit: Monaco da eglenceli baya, birde indirime girerse Giana Siters:Twisted Dreams grafikleri/mekanigi enteresan eski tarz platform oyunu var.

edit2: Might and Magic Heroes VI Gold, hani tartisilir muthis oyunmu degil mi, ama baya zaman gecirtir bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...