Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Halkı isyana teşvik

haydari

Öne çıkan mesajlar

twitter ve face'den paylaşım yaptı diye polis izmir'de birilerini göz altına alıyor denmiş. İşin aslı okumuştum muharrem ince'nin tweet'inde vardı da. http://www.radikal.com.tr/turkiye/izmirde_halki_isyana_tesvik_baskinlari_16_gozalti-1136298 gazete de yazmış. şimdi böyle bir suç varsa bunu yapan tayyip'den başkası değildir.
Sosyal ağlarda paylaş

''bilgim var, sorun yokmuş şimdilik, korkutma amaçlı tırt gözaltılar.
Barodan arkadaşlar bu insnaların toplandığı karakoldalar, tek tek ifadelerini aldırıyorlar.
İnsanlar da karakol önünde oturma eylemi yapıyor herkes bırakılana kadar.
Bir sıkıntı yok, korkutup insanları susturmak için.''

avukat arkadaşımla konuştuk şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

valla ne yazdıklarını görmek lazım. "onun bunun çocuğu tayyip" diyen alınıyorsa yanlış ve saçma elbette. ama şiddet tırmansın da insanlar ölsün, aksiyon olsun diye bilerek, kasıtlı olarak dezenformasyon yayan tipler de var. ne mesajlar geçti bizim burada bile ara sıra. ifade özürlüğünü elbette ki korumak lazım ama diğer insanların can ve malını tehdit edecek bir içerik var mı, ne yazmışlar görmeden birşey diyemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

valla ne yazdıklarını görmek lazım. "onun bunun çocuğu tayyip" diyen alınıyorsa yanlış ve saçma elbette. ama şiddet tırmansın da insanlar ölsün, aksiyon olsun diye bilerek, kasıtlı olarak dezenformasyon yayan tipler de var. ne mesajlar geçti bizim burada bile ara sıra. ifade özürlüğünü elbette ki korumak lazım ama diğer insanların can ve malını tehdit edecek bir içerik var mı, ne yazmışlar görmeden birşey diyemiyorum.

tehdit edecek içeriğin kralını yazan akp yandaşlarına da aynı muamele yapılacak mı sence? buna cidden inanıyor musun?
Sosyal ağlarda paylaş

yapılmayabilir ama bana sorsan yapılması lazım, şahsi görüşüm. onların yazdıklarına bakmıyorum, kralını mı, kraliçesini mi yazıyorlar yorum yapamam o yüzden. :p ama dediğim gibi işte can ve malı tehdit edecek şekilde şiddetli tahrik ve fabrikasyonla yanlış bilgilendirme kimi zaman kendin çıkıp sopa sallamak veya cam indirmekten bile tehlikeli olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Gençler, bu işler çok kolay değil, dediğim gibi, gezi parkının rövanşını almaya çalışacaklar. Keza, başladık:

[www.radikal.com.tr]

Önümüzdeki günlerde binlerce, hatta onbinlerce gözaltı/pusu/kalleşlik yapacaklardır.

- Mutlaka bir avukatınız olsun. Telefonunu kaydedin.
- Sivil toplum örgütleri, sendikalar, vb. etrafınızda varsa bi yanlarına gidip tanışın.

Dirençli olun. KORKMAYIN! Uzun sürebilir bu işin bitmesi. Yılmak, birbirini satmak, adam sendecilik, bana dokunmayan yılan binyaşasıncılık yok.

*yazmıştım başka başlıkta da burada toplaşılmış.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...