Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taksim Gezi Parkı Yıkımı - 9

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

Memphis13 said:

Fistan said:

Memphis13 said:

bu arada direk içerden aldım daşşaklı komserler 1-2 güne bitiyo diyo, iki tarafta anlaştı tatlıya baglandı dio
2. taraf olarak chpyi kastetedio?!?
yok oyle bisey
ne zaman yola gelirler o zaman biter
yola gelip gelmediklerini de biz biliriz

öle olmuo işte orda polisle diren kısım ile halk arasında bi grup var o grup çıkıo aradan

sen merak etme.
parkta insanlar otururken bizde yolları tutuyoruz genelde. semtimizi vermedik kaç gündür, şimdi semtle alakamız kalmadı taksimi de koruruz. olayı çıkartırsa polis ve pislikler çıkartır zaten. taş vs atmaya kalkışanın kafasına bizzat vuruyoruz böyle durumlarda ama olay bitmedi. gezi parkı sizin olsun yıkmıyoruz diyene kadarda direneceğiz.
Sosyal ağlarda paylaş

FromTheHell said:

dün gece ağırlıklı olarak taksim meydanda takıldık biz yorgunluktan. gece biber gazından ağladım resmen bi ara. nerden geldiğini bile anlamadım ama ağzımızı kırdı resmen o kadar yoğundu.

Dolmabahçe çevresinde atılanlar rüzgarla geldi. Onlar birşey değil yani sissylik yapmayın X(
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

Rewendor said:

Kojiroh said:

Bütün akil insanlar mı yandaş peki? Takip etmedim onları da sdfads

E birebir Tayyip elleriyle seçti her birini, kendine mualif adamı seçer mi hiç :)

Dün cnnturk'te 4 tanesi tayyip'i itin bir tarafına sokup çıkardılar. Kurt mevzusu ayrı bu ayrı.

Hülya Koçyiğit falan da akiller arasında. Geçen ay sinema dergisinde raportajı vardı. Çok ağır tayyip destekçisi gibi durmuyo o kadın. Çözüme katkım olur diye umarak katıldım falan dediydi. Sonra yeşilçam konuştu 4 sayfa =/
Sosyal ağlarda paylaş

Quadrophenia said:

FromTheHell said:

dün gece ağırlıklı olarak taksim meydanda takıldık biz yorgunluktan. gece biber gazından ağladım resmen bi ara. nerden geldiğini bile anlamadım ama ağzımızı kırdı resmen o kadar yoğundu.

Dolmabahçe çevresinde atılanlar rüzgarla geldi. Onlar birşey değil yani sissylik yapmayın X(

abi cuma günü harbiyede çatışırken 2 metre yakınıma dustu, kactim hemen bu kadar yakmadı, ben köşede dururken yola atıyorlardi yanmıyordum bile.

şimdi beşiktaş'a atıyorlar, tophane'de yanıyorum, istiklalde yanıyorum.

hani ilk günden beri olayin içinde olan birisi olarak söyleyebilirm ki, cuma günü attıkları ile ayni şey degil bu. etkisi daha fazla,geniş alana ve daha yakıcı
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Quadrophenia said:

FromTheHell said:

abi cuma günü harbiyede çatışırken 2 metre yakınıma dustu, kactim hemen bu kadar yakmadı, ben köşede dururken yola atıyorlardi yanmıyordum bile.

hani ilk günden beri olayin içinde olan birisi olarak söyleyebilirm ki, cuma günü attıkları ile ayni şey degil bu. etkisi daha fazla,geniş alana ve daha yakıcı

Kullanılan 2 tip gaz var. CR gazı ve CS gazı. Birisi daha konsantre.

Agent orange falan diyenlere inanmayın, yaygara koparıyor onlar.

Yalnız bu aşırı göz yakanlarla ilgili olarak "eldeki stok azaldığı için son kullanma tarihi geçmiş gazları atıyorlar, o yüzden böyle" diye iddia var. Ne kadar doğrudur, bir fikrim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Memphis13 said:

Rewendor said:

Memphis13 said:

abi işte en öndeki tayfayı gözaltına alıollar oglen sordugumda sayı 1000di paso artıo o ön tabaka gidince arka bi anda yok olur diye düşünüorum

Gözaltında en fazla 2 gün tutup geri bırakacaklar mecbur.

ben nası 50 saat kaldım dfgds

İki gün 48 saat zaten. Fazladan 2 saat tuttularsa haklarını bilmediğin için çıkmamışsın ya da kuraldışı tutmuşlar. "Sürem doldu" diye isyan ettin mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

ahmedinejad said:

Rewendor said:

Kojiroh said:

Bütün akil insanlar mı yandaş peki? Takip etmedim onları da sdfads

E birebir Tayyip elleriyle seçti her birini, kendine mualif adamı seçer mi hiç :)

Dün cnnturk'te 4 tanesi tayyip'i itin bir tarafına sokup çıkardılar. Kurt mevzusu ayrı bu ayrı.

Hülya Koçyiğit falan da akiller arasında. Geçen ay sinema dergisinde raportajı vardı. Çok ağır tayyip destekçisi gibi durmuyo o kadın. Çözüme katkım olur diye umarak katıldım falan dediydi. Sonra yeşilçam konuştu 4 sayfa =/

vekil olurmuyum derdinde o, yoksa kim tarak tayipi
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

applev0dka said:

Quadrophenia said:

FromTheHell said:

Kullanılan 2 tip gaz var. CR gazı ve CS gazı. Birisi daha konsantre.

Agent orange falan diyenlere inanmayın, yaygara koparıyor onlar.

Yalnız bu aşırı göz yakanlarla ilgili olarak "eldeki stok azaldığı için son kullanma tarihi geçmiş gazları atıyorlar, o yüzden böyle" diye iddia var. Ne kadar doğrudur, bir fikrim yok.

yok agent orange demiyorum zaten. ama cuma günü yedigim biber gazı baska bişeydi, gözüm yaşardı acıdı geçti, bunda yanaklarıma kulaklarıma kadar yanıyorum, ve ortada tek duman bişey yokken yüzlerce metre ileriye atılan yakıyor, böyle olnca insanlar panik oluyor, helikopterden atiyorlar falan diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Memphis13 said:

malasef terrörle mücadele şubesi 4 gün tutablio dedi avukatım :SSSS

Doğru demiş. Yalnız bunun için terörle mücadele ekibince yakalanman gerekiyor ve o suçla ilgili şüphe olması gerekiyor. Bu kadar poliste, trafik polislerini bile ileri sürmüşlerken onlara denk geldiysen de senin bahtsızlığınmış :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...