Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taksim Gezi Parkı Yıkımı - 9

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

nası abi acun ne demiş survivordan elenen kızı aramıs demiş sus sakın geziparkı faln diye kendini gösterme die kız twitterdan yazmıs beni susturuolar diye twitterı kapanmıs suan fatmagül fakı kızın adı
navyamphs said:

Soris said:

Acuna da boykot.

adam çok çakal abi.
paranın nerden geliceğini, kimi yalaması gerektiğini çok iyi biliyor
Sosyal ağlarda paylaş

navyamphs said:

...
"Zulme zulümle karşılık vermemek önemli bir kaide olduğu gibi, mesleğimizin bir esası da şefkattir. Bununla beraber, haksız yere yumruk vuran mü'minin hiç olmazsa kulağını çekmek de şefkatin ayrı bir derinliğidir. Zira, mü'min zâlime tırnak ucuyla olsun dokunulmazsa, onun başına mutlaka “gayretullah”ın tokadı iner; bunu da şefkatliler hiç istemezler."

abi bu feto burda ne demiş ?
şaka değil ya, harbi bi bok anlamadım.
kime giydirmiş ?

bende 4-5 kere okuduktan sonra hafif bi izlenim oldu ama emin de değilim tam
Sosyal ağlarda paylaş

BeIlow said:

Arkadaşlar bugün dışarı çıkamıyorum. Demin kapının önünde baygınlık geçirdim. Şimdi kendime geldim. Yorgunluktanmış ne yazık ki evdekiler salmıyor beni kusura bakmayın. Kalbim sizlerle buradan yol yardımı yapacağım.

beter ol orospu cocugu , 3-4 güne unutulu ama kafana gelen gaz bombası ve beyin sarsıntısı paha biçilemez, ayrıca size plaket dağıtacaklar galiba iyi saldırın etrafa vatan haini şerefsizler.
Sosyal ağlarda paylaş

BeIlow said:

Arkadaşlar bugün dışarı çıkamıyorum. Demin kapının önünde baygınlık geçirdim. Şimdi kendime geldim. Yorgunluktanmış ne yazık ki evdekiler salmıyor beni kusura bakmayın. Kalbim sizlerle buradan yol yardımı yapacağım.

senin yerine ben gideceğim bugün.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...