Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taksim Gezi Parkı Yıkımı - 9

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

zipzip said:

şu kırmızıyla işaretlediğim yeri zoomlarsanız orayı silmeye uğraşmamış.

aslında göstericinin boyu da önemli burada. herhangi bir insana boya verip düz beyaz duvara bir şey yaz dediğinde, neredeyse kimse kendinden yüksek veya alçak bir yere yazı yazmaz. göz hizasında yazma eğilimi vardır. o Ü nün noktaları için baya uzanman fln gerekir.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

aslında göstericinin boyu da önemli burada. herhangi bir insana boya verip düz beyaz duvara bir şey yaz dediğinde, neredeyse kimse kendinden yüksek veya alçak bir yere yazı yazmaz. göz hizasında yazma eğilimi vardır. o Ü nün noktaları için baya uzanman fln gerekir.

bi de şunu merak ettim; o kadar yakından sıkınca akmaz mı bu boya?
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

nazik_iskenceci said:

BonePART said:

nazik_iskenceci said:

Xenus said:

şu çok salakça bir hareket olmuş afedersiniz

http://www.indiegogo.com/projects/full-page-ad-for-turkish-democracy-in-action?c=home

amerikan gazetesinde tam sayfa ilan vermedeki amaç ne oluyor? ülkesinin demokrasi getirmesinden hoşnut olan 'murica halkına, amerika bize bokmir, bakın biz burdayız mı demek. zaten adamların TÖRKİŞ SİPRİNK diye ağızlarının salyaları akarken gidip milliyetçi damarına basacaksınız milletin hayret birşey ya. tayyipin eline koz olur bunlar

ben çıkıp bruce willis'in falan #direngezi yazmasını istemiyorum

Katılıyorum. Ne bu, bize demokrasi mi getirsin dış halklar? Saçma sapan işler yapıyoruz bazen. Hatta bkunu çıkartmışız. Rezil birşey bu. İlla yapılacaksa daha farklı yapılabilirdi, farklı söylemlerle. Türk halkı burada, sonsuza kadar Türk, herşeye rağmen ayaktayız gibi. İçe ve dışa ayar babında.

Bunun adı insanları toplumları bilinölendirmektir. Nasıl ki Londrada Rusyada Almanyada Geziye için gösteriler yapılıyor, Amerikada da insanların durumdan haberdar edilmesi için gazete ilanı veriliyor.

Burda Amerika gelsin demokrasi getirsin değil amaç. Amaç yarın öbür gün bu adamlar abilerinin yanına el öpmeye Amerikaya gittiklerinde gazetecilerin bizim burdaki yavşakların soramadığı soruları hazırlayabilmesi için.

Olay öyle değil ki. Linki bulamadım. İlanlar hazırlanmış, onları okumuştum, aradan oylamayla seçiolardı en son. Üslubu beğenmedim. Yardım çağrısı, help ussss! Yazık bize. Görün acımızı cart curt gibi. We stand strong. Bizi kullanmak isteyen ne iç güçlere ne dış güçlere pabuç bırakmayız gibi dışarıya da bir ayar içerseydi o güzel olabilirdi işte. Ama bence bu mesaj yok yapılan ilanlarda. Hoş karşılamıyorum.

YArışma yapıldı yayınlancak ilan için. Başvursaydın kendi metninle. Yalvarma değil bilinçlendirme mesajı yayınlatsaydın?

Konuşacağına birşeyler yap diyorsun da. Herkes kendince birşeyler yapıyor. Ben de kendimce farklı şekillerde yapıyorum. Ona da başkaları yetişsin olmaz mı? Ben fikrimi belirteyim konuyla ilgili, yetmez mi? Her olumlu, olumsuz eleştirdiği şeyi baştan kendi dilediği gibi yaratmaya kalksaydı insan evladı hiçbir şeye yetişecek vakti kalmazdı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...