Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Division

Khiran

Öne çıkan mesajlar

Abi oyun 1. günden belli. Karşıdan adamlar geliyor, vuruyon. Bu oyundan hala açıklanmasından beri 4(?) sene geçmişken başka mekanik bekleyip, oyunu görünce hayal kırıklığına uğrayan varsa cidden şaşırıyorum. Patlar patlamaz o ayrı ama oyun bu abi, kabullenin artık.

Ben ve arkadaşlar eğleniyoruz, sohbet dönüyor, arada bir zorlanıyoruz filan. Güzel yani, daha iyi TPS çıkana kadar en iyisi bu :D
Sosyal ağlarda paylaş

Yani birçok şey yazabilirim sanki
En basitinden aynı hoodie'yi giyen düşmandan daha kaç kere görmemiz gerekecek? Resmen "Yaza kadar sarkmasın kışın insanlar evinde oyunu oynamak için alır, şimdi sattık sattık yoksa satamayız" daha diye eksik content ile çıkarmışlar oyunu. Görevler aynı hep. Biyeri koru biyeri temizle. Level arttıkça görevin süresi uzuyor gelen adam sayısı artıyor. Bu yani...

He AI'ın mallığından bahsetmedim bile. Adam silahı doğrultup kurşunları saydırmaya başlıyor adam elleriyle diğer elemanlara işaret yapıyor şuraya şuraya geçin diye.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

herkes repetitive olmasından eleştiriyor zaten şu ana kadar ama endgame önemli asıl. 1-30 dediğin bir hafta ondan sonra oyunu oynatacak content ne kadar eğlenceli, gameplay nasıl ona bakmak gerek.

hah işte asıl eleştiri zaten buraya gelecek. level kastığımız bir oyunda grinding in repetitive liği zaten bariz birşey. asıl olay endgame de. endgame in durumuna göre benden asıl eleştiriyi yiyecek onu bekliyorum ben. şimdilik sineye çektim bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

Sanirim 26 mission falan var campaign de..4 gunde biter rahat. Hele mmo havasi ve gazi verdiklerini dusunursek umarim endgame de birseyler vardir yoksa 1 bilemedin 2 haftada DZ dahil hapir hupur yerler oyunu.

O kadar guzel motor ve mekan tasarimi var bari bi stamina bar koysalardi da yurumek, birseyler icmek falan ise yarasaydi. Genel goruntu mmo release day gibi gozukuyor, content oyle hissettirmiyor ama hadi bakalim..belki item/build olaylari iyidir endgame'de.

izleyelim gorelim.
Sosyal ağlarda paylaş

MMO oyunlarda zaten yapay zeka hep idiot seviyesinde oluyor moblar desen kurt - kara kurt - kızıl kurt - kanatlı kurt diye birbirinin aynısı moblardan ibaret oluyor. O açıdan bana dokunan bir noktası olmadı. Ben oyundan memnunum şuana kadar. Her yer insan kaynıyor ama end game çok önemli 30 level cap yükselmesinde fayda var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...