Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Division

Khiran

Öne çıkan mesajlar

yoo abartmiyorum :P

ps4 te boyle oyunlari millet ilk heves alip tradeliyor genelde, hos division tradelenebiliyormu bilmiyorumda ps4 patideki playerbase dusuk baya

PC de ise oyun ciktiktan 2-3 sene osnra bile oyniycak birileri bulunuyor, aptal pay2win, hileci rus dolu apb yi bile kac sene oynadik burdan :P
Sosyal ağlarda paylaş

Division bayağı oynayan var. Auto aim yok, ki olmasın zaten gayet az buçuk kıvırdım betada ben. Grafik olarak PC ile çok az farkı var zaten. Hilenin hiç olmaması, daha iyi sonuçta. Ha mesele kaç kişiyle oynayacan durumu ise, evet o konu muallak. PC tarafında illa ki daha fazla arkadaşın oluyo.

Bu arada oyunu ubiye ekledim. Download ta ok. Ama Gold edition yazmıyor. Normal mi bu?
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada clan gibi bir sosyal lobi eklentisi yapıldı mı? takip etmedim ben. release'de friend list dışında bir şey olacak mı komün destekleyecek?

bizim destiny ekürisi alırsa ben de alacağım gibi ps4'e onlardan haber bekliyorum. TURKLEADER dürterim alacak olursam. fl'desin zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

bu arada clan gibi bir sosyal lobi eklentisi yapıldı mı? takip etmedim ben. release'de friend list dışında bir şey olacak mı komün destekleyecek?

bizim destiny ekürisi alırsa ben de alacağım gibi ps4'e onlardan haber bekliyorum. TURKLEADER dürterim alacak olursam. fl'desin zaten.

pc de benide alın. bay_okuz
Sosyal ağlarda paylaş

DavidMills said:

Division bayağı oynayan var. Auto aim yok, ki olmasın zaten gayet az buçuk kıvırdım betada ben. Grafik olarak PC ile çok az farkı var zaten. Hilenin hiç olmaması, daha iyi sonuçta. Ha mesele kaç kişiyle oynayacan durumu ise, evet o konu muallak. PC tarafında illa ki daha fazla arkadaşın oluyo.

Bu arada oyunu ubiye ekledim. Download ta ok. Ama Gold edition yazmıyor. Normal mi bu?

iste bendede yazmiyor :D normal sanirim

neyse biz apb kadrosu oalrak butun hilecilere ragmen takiliriz sanirim, apb den bikac kat kaliteli oldugu kesin oyunun ahahah. senelerdir su tarz birsey bekliyorduk ya :D

hem araba filanda yok, bonbon cakma bishop karakteri ile kendini arabinin onune atip gorev baslangicinda ezilerek gg olmaz, arka koltuktan ates ederken on koltukta oturani elek gibi delik desik etmez. pillar of autismimiz oynarsa MUSTANG BULDUM WHEEEEEEE diye goreve giderken isi gucu birakip sac bas yoldurmaz filan :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...