Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Division

Khiran

Öne çıkan mesajlar

cmrownz said:

standard edition preorderlamıştım pc'ye steamden. gold'a upgrade etmeye niyetlendim ama bulamadım. var mı gören böyle bi seçenek

steamden aldıysan, refund edip, gold edition alabilirsin.hatta refundlarken gold edition alacağım için refund ediyorum diyip, refundlayanlar var redditte.

3gün önceden pre-load açılacak diye biliyorum.

bu arada şöle bişi var eğer steamden alırsanız uplayde install etmiş olsan bile oyunu, steam kendisi ayrıca dl etmeye kalkıo oyunu play yaptırmıyor. openbetada başıma geldi open beta hediyesinde problem çıkmasın die 2 kere dl etmek zorunda kaldım.
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlar az daha abartsa BİM bile hype yaptırıp, havlusunu sattıracak oyunun. Ne marketing yaptılar kardeşim. Fanlar bir yandan, firma bir yandan. Monitörü değiştirebilseydim PC ye dönecektim, ama şu an monitör kasamam TV ye devam. PS4 orderı iptal etmeyecem. Umarım patlamaz oyun, vidyolar çokgzel çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

yok season pass alman gerek national suit kazanmak için, yada ayrıca satılabilir ama öyle birşey teyit edilmed ve hemen yapacaklarını zannetmiyorum.

xboxda gold edition aldığında toplam 6 ya da 7 suit geliyor, pc'de de öyle olduğu teyit edilmedi ama öyle umuyorum asıl onlar güzel aslında.

gold edition'nın asıl olayı DLC'leri içermesi ve sonradan season pass aldığına göre 10€/$ daha ucuza gelecek olması.
Sosyal ağlarda paylaş

key veriyo zaten. kendi dl sistemini fln kullanman gerekmez. yaşayabileceğin en büyük sıkıntı preload süresi değil de çıkışta verebilirler keyi ama benim aldığım oyunlarda sıkıntı olmadı hiç. preload fln yaptım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...