Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Division

Khiran

Öne çıkan mesajlar

Hile'den koşarak kaçarsın dendi ya hahahahah.

Sadece Wallhack mi var? Adamlar sonsuz mermi ve aim yapıyor, sen orda "cover'a girersin, çıkar vurursun adamı" diyorsun. Kafanı kaldıramazsın. Fırtınadan adamı göremezken kilometre'den inersin tek kurşunla aşağı.

"her oyunda var..." ve "hilesiz tatsız oyun" demek nasıl bir kafa?
Sosyal ağlarda paylaş

aslkdjakldjklasdjkladjkslajk

evet toplam 1500 kişilik bi hileci grubu var ona x diyelim

x her yeni çıkan oyuna girip 1500 ayrı insan olarak hile yapıyor ama az kullanıcı olunca x göze batıyor.

olur mu öyle saçma şey ya ahahah. hileci sayısı her oyunda değişir, hileyi yapabilen, çalıştırmayı deneyip başaramayan, veya başarıp yakalanan ve hesabı kapatılan olarak kategorilere ayırabilirsin.

hileci sayısı ve senin gözüne batan şey, oyunda hilenin ne kadar kolay yapıldığına ve uygulanan yaptırıma bağlı olarak değişkenlik gösteren durum. hileyi yapan insan sayısı değil yani ilk etapta.
Sosyal ağlarda paylaş

Sonsuz merminin fix'lenmesi zor değil.

Her oyunda var, evet.

Öyle, tatsız. Averaj PC oyuncusu çok kötü oynuyor. Bu hileyle 3-5 oynayan newb'ları düz bıraksan adam vuramazlar.

Pulse sayısını arttırırsın party'deki fırtına esnasında, on-the-go değiştiriliyor zaten skiller, 2 yerine 3-4 kişi geçer pulse'a, fazla etkisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

hile çözümü için çoğu hesap kitap serverside olmalı o da lag vs olmadan olabilmesi için çok büyük server maliyeti demek. ubi fln biraz ucuza kaçıyor bu konuda. tek hakkıyla yapan blizzard sanırım o konuda. cloud gaming'i de ilk o getirirse şaşmam =)
Sosyal ağlarda paylaş

Lan biraz bir bilen olarak beni dinleyin yahu...

Ben cheatclient yazip satiyorum suan diger rakiplerimide biliyorum
Ve diyorumki akliniz alamiyacak kadar hileci var

Wallhack herturlu olur engellenemez aimde engellenemez bir nevi zorlastirilir...
Diger hackler hepsi fixlenebilir.

Csde suan online 23bin hileci var desem mesela... Offline i soylemiyim uzulursunuz
Sosyal ağlarda paylaş

Bazen insan sacmaladigini farkedip, yav bu kadar da ucmasam iyi olur demesi gerek.
Her oyunda hile oldugunu goren bir kafa ayni anda nasil hile oyunu daha zevkli kilar diyebiliyor anlamasi zor, hileyi masum gostermesini anlamak daha da zor.
Baslik "kuyu tas deli" ucgeninden cikamamis...
Sosyal ağlarda paylaş

Editor said:

Wallhack herturlu olur engellenemez aimde engellenemez bir nevi zorlastirilir...

Csde suan online 23bin hileci var desem mesela... Offline i soylemiyim uzulursunuz

aim ve wall neden engellenemiyo peki? diger hacklerle arasindaki fark nedir calisma mantigi acisindan? merak ettim simdi.
Sosyal ağlarda paylaş

cmrownz said:

Editor said:

aim ve wall neden engellenemiyo peki? diger hacklerle arasindaki fark nedir calisma mantigi acisindan? merak ettim simdi.

Kisaca en basit 3dshow visual hack bazen oyunla bile alakali olmuyor sadece directx ile hallediyoruz birde memoryden cisimleri id leri okutuyoruz id tanimlama yapiyor. Status gosteriosun health te ayni sekil
Esp en basit sey
Dedect yapabilmek icinde yapabilecekleri data akisini kontrol etmek oda cok sikinti o yuzden pek olmuyor dedect
Sosyal ağlarda paylaş

mardox said:

Bazen insan sacmaladigini farkedip, yav bu kadar da ucmasam iyi olur demesi gerek.
Her oyunda hile oldugunu goren bir kafa ayni anda nasil hile oyunu daha zevkli kilar diyebiliyor anlamasi zor, hileyi masum gostermesini anlamak daha da zor.
Baslik "kuyu tas deli" ucgeninden cikamamis...

Yani kendim dahil hic sanmiyorum kimsenin onu tam olarak ciddi soyledigini
Tabiki zevk almiyoruz ama aaa hile diyipte pes etmiyoruz oyunu silip birakmiyoruz...
Demek istedik ki arkadaslarda onu demek istemislerdir eminim
Sosyal ağlarda paylaş

Ufak tefek hile olssun demek ne kadar naiflik yaa..Ubi denen firma gayet minimize edebilir yani, sadece uğraşmaları gerekiyor. Bu CS hesabı değil ki, 10 liraya tekrar alıp gelsin. Ona rağmen Valve bile VAC vs uğraşıyo. Ayrıca tonla server seçeneğin olduğu için güvenli serverlar da oynayabiliyosun CS ni, hilesiz. WoW desen, en iyi örneklerden. WOD paketi ilk çıktığında balık tutmaya üşenip fishing bot kullanmıştım, 2 gün sonra GM whispledi kaç senelik accountun değermi böyle bir şeyden banlanmaya diye adsfsfs. Şaşırmıştım. Yani kısaca ubi uğraşırsa hilesiz, minimum (0 hile beklemek hakikaten zor) hatalarla bir oyun, bu oyun ciddi oynanır. Ben PC de firmadan korktuğumdan PS4 aldım valla. Ha PC deki keyfi alamayacam ama en azından hile olmayacak.

Bu arada agency kısa sinematikler şahane olmuş. hype hype. kalp kalp sdsfdfd.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi pardon da Blizzard'ın falan iyi anti-cheat'i olduğunu düşünüyorsanız saflık paçalardan damlıyor demektir. WoW'da falan şu noktada ayrı bot accountu olmaması söz konusu değil ki her expansion başı gayet geçerli para getiriyor uğraşana. Onları geçtim, guild olarak mythic item satmak vs. hep gerekli şeyler rahat oynamak için oyunu. Gold limitasyonlarıyla WoW oynamayı hayal bile edemiyorum şu noktada. Diablo da RMAH varken benzer bir durumdaydı bot yoğunluğuyla.

CS'de hile olmadığını düşünene hele götümle gülerim. Banlanan pro'ları geçtim, banwave'lerden sonra ranking'lerdeki gerçek oyuncu kalitesi ortaya çıkıyor kısa süreliğine. En çok hile yapılan oyunlardan biri CS:GO, net.

Ama tabi normal, oyundan anlamayan veya tecrübesi yetersiz olan insanların PC'de oyunları hilesiz oynadıklarını sanmaları oldukça doğal, çünkü hile yapan kitlenin de çoğu oyundan anlamıyor, hile yapınca anca normal oyuncuya biraz benzeyebiliyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...