Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Division

Khiran

Öne çıkan mesajlar

şimd ibaktım. nvida nın ki bitmiş.

said:
There are no promotions available for your country at this time. Please check again soon!

You're too late for these promotions! Keep up to date by following our Facebook and Twitter accounts, or by subscribing to the GeForce newsletter to be the first to hear of any new giveaways.

böyle iki mesaj çıkıyor. zenmate ile romanya ve almanya denedim gene olmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

df said:

oyundaki ultradan sonra bi ton şey daha yükseltilebiliyor bu arada. ne hbao+ açıyor ne reflection max'lıyor. item details %50 oluyor fln =)

1080p de gerçekten her şeyi açınca 980 açık alanda 40 fps ye fln düşüyor. ama ufak dokunuşla 55-65 arası yaptım açık alanı gayet akıcı oldu. kapalı alan zaten 70-80 gidiyor.

ufak dokunuş dediğim sadece object details'i %70 yaptım sanırım ki farkedemedim değişiklik. zaten ultrada %50 ide. 4k texture scaling olabilir belki o.

henüz mission yapmadım arkadaşı bekliyorum beraber girelim diye. mission yapınca gameplay konusunda da yorum yaparım. ama şunu söyleyeyim çevre etkileşimi çok çok az. sadece kurşun değili vs oluşuyor. kapı aç kapa vs hiçbir şey yok. 1-2 tane lockpick li kapı gördüm de bende skill yoktu açamadım. bomba ile de patlatamadım =P

FPS'ye nasıl bakıyoruz?
Sosyal ağlarda paylaş

Extremis malis extrema remedia

Şaşırtıcı derecede güzel bir şehir var. Yapanlara teşekkür ederim.
Kar tanelerini dakikalarca izledim. Keşke avucumuzu açıp kar tanesi eldivenimizin üzerinde erise.
Karlı havada koşuşturan kucunun üzerine biriken karlar.
Giysiler.. Giysi dlclerine para vermeğe değecek kadar kusursuz.

Hikayenin çok hoş olacağı ilk adımdan belli. Sadece hikaye kısmı için oynanır.

D.Zone. Şu an sadece etik değerleri olmayan zavallılar ile dolu.
Kurallar uygulanınca girilir.
Sosyal ağlarda paylaş

D.Zone çok komedi ya ben tek tabanca takıldım bir grup vardı 30dk kadar onlarla gezdim onlarla savaştım fln takımları dolu olduğu için giremedim. Sonra arkadaşlarından birisi başladı beni vurmaya :P e öldüm tabi sonra baktım ekipten başkası beni friendliste eklemiş özür fln diledi. Uzun zamandır bu diyaloğu yaşamamıştım Eve Online dışında.

Content mümkünse on yüz milyon tane fln olsun dead zone bir yere kadar götürür oyunu her zaman ekip bulamayabilirsin. Ya da pvp takılmak istemyebilirsin. Level atlaması gayet hızlı gibi gözüküyor belki beta diye olabilir ya da ileri seviyelerde çok kasmak gerekebilir vs.

Konsol grafikleri Watch Dogs + GTA 5 birleşimi gibi olmuş bana göre gayet gideri var bu hali ile de.
Sosyal ağlarda paylaş

Geforce gtx 980
i7-3930k 3.2 ghz
16 gigs ram

Nvidia upscaling 3K resolution da bile oyun cok rahat. Grafikleri dumb down ederken console icin ayarini kacirmislar herhalde.

Kontroller cok rahat, game engine beklemedigim kadar saglam gorunuyor, simdiye sifir glitch yasadim.

Dark zone girmedim, content vs. de beta da konusmanin manasi olmaz. oyun gercekten 970 gtx ile denilidigi gibi ultranin da ultrasi seklinde oynanabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Gladmir said:

Geforce gtx 980
i7-3930k 3.2 ghz
16 gigs ram

Nvidia upscaling 3K resolution da bile oyun cok rahat. Grafikleri dumb down ederken console icin ayarini kacirmislar herhalde.

Kontroller cok rahat, game engine beklemedigim kadar saglam gorunuyor, simdiye sifir glitch yasadim.

Dark zone girmedim, content vs. de beta da konusmanin manasi olmaz. oyun gercekten 970 gtx ile denilidigi gibi ultranin da ultrasi seklinde oynanabilir.

970 ile ultra ııh.
CPU heavy oyun, eski model birşey varsa zorlanır.

5 dk menü açıp afk oldum, geldiğimde bbq olmuştu pc.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

FPS'ye nasıl bakıyoruz?

ben shadowplay'in gösterdiğinden bakıyorum da fraps ile halledebilirsin en kötü. oyun içi benchmark vs için sorduysan da yok öyle manuel baktım ben =)

@Gangren

her şey ultra'da 980 de yemiyo tam olarak. arkadaş 1-2 kasıntı şeyi açmayı unutmuştur. oyunun ultra seçeneğinden sonra da açılabiliyor bir şeyler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...