Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Division

Khiran

Öne çıkan mesajlar

DareJedi said:

http://www.youtube.com/watch?v=h4GxWdA6ZNo

Oeh, bu nasi bullet sponge..borderlands'de cok siritmiyor da burada garip kacmis sivil gorunumlu bir mob icin 6 sarjor 1 alev makinasi bosaltmak.

Haritayi da kirptilar, neyse az kaldi ya..bakalim.

edit: Lighting ve view distance'in downgrade yemis olmasini konsoldur diyip geciyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

bunların ana odağı konsol olduğu için WF'de olan sorun olmaz herhalde ya. dark zone'da kalabalıkta fps düşecekse neden konsola release ediyorsunuz derler adama. hız olarak da WF'nın 10 da 1 i değil zaten. kombat baya hantal. mouse aratacak bir durum yok gibi.

Dark Zone kalabalık olmayacak, max 24P galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda patates bir şey yok ya. tps olarak ne bekliyordunuz ki. adamlar ne vaad ettiyse onu deliver ediyor işte. akıcı combat, keyifli gameplay, güzel setting, coop, pvp, pve content her şey var. önemli olan end-game nasıl şekillendirdikleri. hikaye 20-30 saat. ondan sonra coop oyunu götüren bölüm başlıyor. zor seviyesi, loot mantığı, end-game content, community etkileşiminin iyi olması falan falan.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

adamlar ne vaad ettiyse onu deliver ediyor

Valla bana boya kutusunu vurduğunda patlayıp etrafı boyamasını vaad ettiler, ben de gittim 970 alırken bunu hesaba kattım. Hayır indie olur mekanikleri niş olur çılgın detaylı olur falan grafik aramayız da arkadaş 2016da über grafik diye çıkardığın oyun buysa baya baya patates işte.

Aka build-up deliverlayamadı.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

bingildak said:

adamlar ne vaad ettiyse onu deliver ediyor

Aka build-up deliverlayamadı.

Bunu postlarken içindeki meme potansiyelini gözden kaçırmışım.

http://i.imgur.com/LIVsDsx.png

Divison konusunda da haklısın. Hani Star Citizen gibi bir oyunu destekliyorum, çıkacagına güzel olacagına inancım tam. Ama bu oyun bu tarz bi leap of faith'i hakedecek bir sunum yapmadı yani. İlk trailerları su an verilenden çok çok daha iyi. Downscale'i abartmışlar, neden bilmiyorum.

Bütün parayı Rainbow Six Siege'e harcamış olamazlar minnacık oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...