Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Division

Khiran

Öne çıkan mesajlar

ne alaka yahu, 10 yil oncenin pc donanimiyla neler yapiliyodu, simdinin konoslu mu kaldirmicak onlari. ayni zaman ff14, elder scrolls filan konsolda da var, nasillar bilmiyorum ama mmo olmaz diye bisey yok. bu oyunlar mmo olmak icin dizayn edilmiyo zaten, onu da beklemiyoruz ama olmaz diye de bisey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

kendi başlığında yazdım abi az uz bir şeyler. ben biraz sıkıldım dürüst olmak gerekirse. progress hissi yok gibi bir şey. dev bir dünya, işte oraya buraya gidip hikaye/görev/lore fln - seviyorsan bu türü bence her türlü 100-200 saatlik malzeme çıkar. konsol portu baya başarılı yapılmış, gameplay controller ile olabilecek en iyi seviyede. beni hikaye/questing kuru kuru çok açmadığı için skyrim online gibi oynuyorum, herhalde 10-15 saate bayarım pvp sarmazsa.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Feamer said:

ya bu oyun single play oynanabiliyor mu, yoksa devamlı online olmak ve playerlarlamı oynamak lazım ona göre alacağım?

mmolar ve online oyunlar bana gelmiyor...

Single veya co-op olarak PVE ve PVP olarak oynanabiliyor.

Pek MMO gibi değil zaten, daha çok co-op shooter şeklinde.
Sosyal ağlarda paylaş

Tanıtıldığı zaman Open World-MMO-Survival yazıyordu sanki. bingildak'in dediği gibi tam Destiny olacak şimdiye kadar açıklananlar ile. Bambaşka bir şey hayal etmiştim, olmadı yine. Geniş (!) Açık Dünya, MMO (co-op). Bunlar hep tanıdık zaten.

Survival'ı nasıl olur fikrim yok ama uygun fiyata bulsanız bile pre-order yapmayın derim ya da hype'a gelmeyin hemen.
Sosyal ağlarda paylaş

Ubisoft bu erkenden hype yapmayın. Oyunun 2013 tanıtım videolarıyla 2015 videolarını karşılaştırdığınızda oyunun şimdiden downgrade yediğini görüyorsunuz. Baya da tepki aldı bu yüzden Ubisoft yine heryerde. Watch Dogs'a dönecek diye korkuyor herkes.

http://www.designntrend.com/articles/57450/20150717/tom-clancys-the-division-ubisoft-2015-graphics-downgrade-game-poll.htm
Sosyal ağlarda paylaş

konsol için geliştirilen oyunun pc'deki eş değerinin lowest'ın altı olduğu bir dünya yok. genelde ıslak pc gamer rüyaları bunları. 10 tane falan triple a oyun oynadım herhalde şimdiye kadar, hepsi pc denginin high veya üstündeydi. en kötü witcher'dı işte release zamanı, hairworks falan olmadan high şu an ki hali.
Sosyal ağlarda paylaş

Ps4'ü atari falan mı zannediyor millet anlamıyorum gerçekten. Lowest altı nedir ya asdgdas. Hadi onu geçtim Ubisoft'un hiçbir zaman konsol ve pcde grafik ayrımı yaptığını gördünüz mü siz? Konsol downgrade yerse pcde çatır çatır yiyecek o downgradei Watch Dogs'da olduğu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

konsol için geliştirilen oyunun pc'deki eş değerinin lowest'ın altı olduğu bir dünya yok. genelde ıslak pc gamer rüyaları bunları. 10 tane falan triple a oyun oynadım herhalde şimdiye kadar, hepsi pc denginin high veya üstündeydi. en kötü witcher'dı işte release zamanı, hairworks falan olmadan high şu an ki hali.

yıllar geçtikçe konsol donanımı sabitken pc donanımı sürekli gelişir. lowest'ın altı olduğu zamanları çok gördük.

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/883134_523240377717843_1237822838_o.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...