Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Black Desert

sanssizsansli

Öne çıkan mesajlar

Xenus said:

benim nick Femian. ekleyin beni de. blackrose da aldım diyordu ama ondan ses duymadım sonra.

...

Ya aldım ara ara giriyorum ama (biraz klişe olacak artık) ben ne zaman başına otursam ya çocuğun ödevi bana denk geliyo ya başka bişe, adam gibi oyun oynayamaz oldum resmen. Bilerek bu gene mmo oynuyo diye üstüme mi geliyolar anlamadım ama garip bir yoğunlaşma var son bikaç haftadır ondan oynayamıyorum. Benim karakterin adı Melekiel eklerim girince sizi, family name işini iyi anlamamışım aslında Nida koyacaktım nicki ama family name nida oldu kaldı öylece :p
Sosyal ağlarda paylaş

Bu gün doğum günüm dedim ki kendime bir doğum günü hediyesi yapam.

Hazır Türksat Happy Birthday diye 100 mb sınırsız download vermişken indireyim oyunu.

Şimdi Bu 50 dolarlık paketi alsak , yanında verdikleri pet of choice loot topluyor mu ?

Yoksa 30 dolar alıp dedikleri gibi marketten mi asılalım peti ?

Birde adres ne yazdınız ? Amerika VPN ile alıyorum. Türkiye seçiliyor ülke olarak Türkiye adresi yazsak bir şey olur mu ?

Cevap versenize yaw Patiler. Bir de hangi serverde takılıyonuz, konuda aramaya kasamadm. Direk servere gelem.
Sosyal ağlarda paylaş

us adres girersen usd olarak ödüyorsun. borderlinx'ten bi hesap aç, oradaki adres ile al. ya da sallama bi adres gir. 50$'lık packte 1 tane pet var, 30$ verip üstüne 2 tane pet alabilirsin daha ucuza gelir. pet en önemli şey şu oyunda olmazsa olmaz yani. mountun daha iyisini de breed edebiliyorsun zaten.

jordine serverındayız. oyuna başlayan patileri bir araya toplayalım diye clan kurduk. oyunda Crudak (cmrownz) ya da Femian (bana) pm atarsanız alalım clana.

oyunda dağlarda bir sürü gathering nodeları var mesela, internette bulamıyorsun yerlerini, gezip dolaşman lazım. böyle sürekli keşif teması var yani, o yüzden güzel baya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...