Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Black Desert

sanssizsansli

Öne çıkan mesajlar

amd için söyleyeyim son 16.3 driverları bende problem çıkarmıştı. pc komple donuyordu. 16.2'deyim şuan. 16.3.1 çıkarmışlar şimdi ona bakacağım.

edit: yüklemeyin bu da donduruyor pc'i.

jordine'deyiz evet, ben, wolas birde cmrownz var şuan. cmrownz uçurulmuş gerçi dsdfgh
Sosyal ağlarda paylaş

velia'da ilk görevler başlar ama her node'da var nerdeyse o tarz questler. quest log'ta bütün questleri açınca baya pandoranın kutusunu açmış oluyorsun 10000 tane quest var yani. ben yapıyorum ama repeatablelar dışında crafting, processing öğretiyor, gathering kasıyorum falan. ayrıca zevkli de geliyor, endgame'de kill 2500 x mob tarzı grind questleri var zaten lel. eğer questleri açmayı geç farkettiysen, fazla takılma velia'da başlıyor zaten quest chainlerin çoğu. zaten bölge bitirip geçme yok, max level olup gene ilk town'a yolun düşebiliyor, node savaşları açılınca baya ordan oraya koşturacak zaten millet.

full screen için arkada bişiler yazmıştım. buglı şuanda, ati'de 1920x1078 custom resolution yaratıp oynuyorsun problemsiz. crossfire için mecbur yapılması gerekiyor zaten.

http://i.imgur.com/fEO7W97.jpg

şuan eu/na'deki playable area. daha 4'te birini falan gezdim sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

Hah cok sagol, questleri acip tek tek geri dondum ben de unuttugum birsey var mi diye 1-2 bisi cikti oyle onemsiz. Birde daily yakaladim sanirim bi inekten sut sagdim falan :/

Bahar varmis valeriada onu bulup trade carriageimi alsam zaten oyun benim icin o olucak :)

ben de bi deneyim o cozunurlugu. gtx 590 var onu da sli olarak algiliyo olabilir e bide ekran karti eski onunda yavasligi var :)

edit: bu arada oyundan ekledim sizi benim o kabul edin :)
Sosyal ağlarda paylaş

SeLDoM said:

hala tr ip leri banlı mı acaba. vpn fln kasmak istemiyorum. bilgilendirirseniz sevinirim.

ilk acct login launcherda vpn kullan, start tusuna basmadan vpni kapa ve normal (vpn siz ) start tusuna bas dvm et hacı. pati geneli sanırım Jordaine serverında oynuyor. Oyun içinde bilgi almak için Galan 53 wiz (Jordaine) mesaj at hacı.
Sosyal ağlarda paylaş

pet breeding bir oyunda gördüğüm en leş f2p cash grab sistem olabilir. b2p oyuna şunu getirmeleri komedi yani. bi pet'e 150$+ harcıyorsun max tier'e getirmek için üstüne rng skiller, rng bonuslar falan geliyor lol

jp dub mod'u çalışmıyor artık sanırım. ne güzeldi peh. üstüne düzelteyim derken client'ı bozdum şimdi baştan indiriyorum oyunu :(
Sosyal ağlarda paylaş

cash shop'taki çoğu şey opsiyonel. sadece standard petlerden almak lazım. 50$'lık pack'i almayın zaten ben 30$'lık packten aldım, üstüne 23$'ı 3 tane pet'e harcadım indirimdelerken. looting eziyet çünkü. mobları 10'ar 10'ar kesiyorsun ileride grindlerken. tek tek çömel al, çömel al bayar. standard pet yetiyor zaten pet breeding baya whaleler için. petler account bound hem de.

weight limit, inventory limit de bi f2p oyundaki gibi kısıtlı, questlerle inventory açılıyor biraz ama yine yeterli değil. ama millet çözüm olarak grinde giderken yola karavanlarını parkediyor, sonra loot'u karavana boşaltıyorsun dsdfg

pvp yapmadım daha ama cash shoptaki kamuflaj pvp suiti çok etkili diyorlar. o da 29$ mı ne abv.

hani ne kadar leş oyunlara para verdim, dayz'e falan. şu black desert'a harcadığım para helal olsun yani. çok keyif alıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...