Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Black Desert

sanssizsansli

Öne çıkan mesajlar

Valvyn said:

wow paket gelince millet buna devam edecekse oynanırda legion dan sonra millet uğramicaksa sıkıntı :/

2si tamamen ayrı seyler wowu zaten raidi dungeonı hikayesi için oynuyorsun bu oyunda ıse raıd dungeon ve hikaye yok sandbox temaları ıcın ve pvpsı ıcın oynuyorsun yanı wowcu tayfaya cok hıtap eden bır oyun degıl bu
Sosyal ağlarda paylaş

oyun ilk çıktığında genderlock classlar olarak başladığı için böyle. artık yeni classları counter-part şeklinde çıkartıyorlar, gender sorunu hallolsun diye. aslında birebir aynılar, tek class yani.

sizin kaybınız yani. öküz gibi content var. sonra gidip bir ay oynayacağınız divizyona 60 oyro vermeyin ama :P
Sosyal ağlarda paylaş

abi combat'ın nesi karışık gözünü seveyim. :D

third person diablo grinder gibi işte. oyunda softcore eve online gibi bir şey ağır timesink var, öyle 1 ay oynadım max'a geldim content'i bitirdim gibi bi olay yok. content baya bol yani, her şeyi yapabilen yok yani.

vpn ile girilir zaten online kalmak için bir sürü bonus var. minimize modu var, oyunu icon tray'e atıyor energy saver modunda çalışıyor çok az kaynak harcayarak süper bi özellik. başka oyunları falan oynayabiliyorsunuz rahatça.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...