Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taksim Gezi Parkı Yıkımı

Killer

Öne çıkan mesajlar

samaella said:

abi orada bulunmaktan ziyade, alacan kalasları eline polise girişecen aslında. Tın tın beklemekle olacak bir iş değil, isyan lazım.

durum ona gidiyor zaten.. bu sabah yaptıkları baskınla olay biter sandılar ama çığ gibi büyüyor, aksam 19:00 da daha büyük bir direniş olacak, bu gece gezi parkı geri alınırsa , yarın yüzbinler olur orada, bu gece çok önemli bence.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.radikal.com.tr/politika/akpli_milletvekili_dalga_gecti_gaza_ihtiyaclari_var_demek-1135718?fb_action_ids=10151934164132542&fb_action_types=og.likes&fb_source=other_multiline&action_object_map=%7b%2210151934164132542%22%3a129338817269979%7d&action_type_map=%7b%2210151934164132542%22%3a%22og.likes%22%7d&action_ref_map=%5b%5d
Sosyal ağlarda paylaş

"Duyurun! 1,5 saat sonra taksim meydanına yardıma gelecek gönüllü hekim; Ozan Toranan 05309235120"

twitter dan alıntı, abi valla gözüm yaşardı , hani dün nasılsa onlar kazanacak yine diyordum ama bunları gördükçe gün boyu artan direnişi gördükçe lan acaba bu sefer biz mi kazanacağız demeye başladım gerçekten.
Sosyal ağlarda paylaş

inyormaynd said:

http://www.radikal.com.tr/politika/akpli_milletvekili_dalga_gecti_gaza_ihtiyaclari_var_demek-1135718?fb_action_ids=10151934164132542&fb_action_types=og.likes&fb_source=other_multiline&action_object_map=%7b%2210151934164132542%22%3a129338817269979%7d&action_type_map=%7b%2210151934164132542%22%3a%22og.likes%22%7d&action_ref_map=%5b%5d

abi bu nedir ya. nasıl bir yüzsüzlüktür.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

abi şu ülkede 3 büyüklerin elindeki güc hiç bir parti de yok..

insanlar takımlarına sahip cıktıkları gibi böyle şeylere sahip cıkarsa bir yere geliriz,

ben cok gördüm,aşırı dincisi,aşırı solcusu tribünde hep omuz omuza, gençler macında polise karşı birlikte direndiler falan..

Futbol biraz da bu tip şeylere karşı pasifize etmek için kullanılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Finklorpeyniri said:

makinalar içerde sanırım. çoktan kaybedildi bile park. ama böyle başlayan bir direniş kolay kolay durdurulamaz sanırım.

bu nasil oluyor
makinalarin iceride oldugundan emin degilsin
iceride olsalar bile calistiklarini bilmiyorsun
ama "park coktan kaybedildi bile" diyebiliyorsun kardesim
nasil?
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

şu olaylar bu hafta sonuda bu şiddetle devam ederse oraya avm yapamazlar,

hayır bu avm kimin! kim yapıyor burayı, kimler kullanacak bu avmyi hangi şirketler. hangi inşaat firması yapacak bunları bilen duyan var mı?

İstanbul LGBTT ‏@istanbulLGBT 40m
NTV SONDAKİKA: TAKSİM'DE GEZİ PARKI YERİNE YAPILACAK AVM'NİN ORTAKLARINDAN BİRİ BÜLENT ARINÇ'IN OĞLU ÇIKTI.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

Finklorpeyniri said:

makinalar içerde sanırım. çoktan kaybedildi bile park. ama böyle başlayan bir direniş kolay kolay durdurulamaz sanırım.

bu nasil oluyor
makinalarin iceride oldugundan emin degilsin
iceride olsalar bile calistiklarini bilmiyorsun
ama "park coktan kaybedildi bile" diyebiliyorsun kardesim
nasil?

makinalar içerde ve çalışıyorsa park çoktan kaybedilmiş bile olabilir diyorum. ben şu anda hiçbiryerden izleyemiyorum baya durdu yayınlar falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...