Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ankara metrosunda öpüşme eylemi

benhakimimmasumbey

Öne çıkan mesajlar

ankara bence çok rahat lan bu açıdan. hani ayda yılda bi böyle tepki olmuş ama her yerde rahatça öpüşüp koklaşabiliyor falan insanlar. bence münferit bi olayı büyütme durumu bu. ha tabi işte diğer alkol başlığında hadi yazmayayım dediğim nokta burada ortaya çıktı. gençliğin tepki gösterdiği 2 şey, alkol ve cinsel özgürlük... bunlar elbette özgürlüklerin bir parçasıdır ancak, moda sahilinde akp'ye karşı içiyoruz, kurtuluş metrosunda akp'ye inat orgy yapıyoruz falan anca marjinal eylemler olarak kalır ve akp'nin işine gelir.

melih başgan'ın eyleme tepkisi:

http://www.yasamoykusu.com/images/person/orjinal/I__Melih_Gokcek2_yasamoykusu.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Akit gazetesinin Facebook sayfasında da tepki büyük:

"Ey ahlaksız güruh; Ankara metrosunda yapacağınız 'sevişme eylemini' gidin cesaretiniz varsa Anıtkabir'de 'atanızın huzurunda' yapın! Belki gurur duyar birileri sizinle o zaman! Ama hadsizlik edip de Müslümanların da bulunduğu mahallerde yapamazsınız! Yaptırmayız!"
Sosyal ağlarda paylaş

Osuran_boğa said:

KidLazer said:

bu ülkede doğmak benim seçimim değildi ve ciddi anlamda utanıyorum.

ya biz de senden utanıyoruz ama anlamıyorum uçak denilen bi icat var niye kullanmıyosun ki

Uçak biletimi kendim alıyorum söz, sen bana bir oturma ve çalışma izni ayarlarsan gidicem inşallah.
Sayenizde bütün dünya Türkiye'ye vize uyguluyor+ Türkleri potansiyel şakirt olarak görüyor o nedenle gidemiyoruz be hacı.

Ha bir de, dünyada Avrupa'ya vize ve burs başvurusunda ilk sıralarda olan bir ülkeyiz. Yani yalan ve riyanın dünya üzerindeki merkeziyiz, lafa gelince vatan millet sakarya, ama her sene fulbrighta başvuru.
Sosyal ağlarda paylaş

Pirvan said:

Osuran_boğa said:

KidLazer said:

bu ülkede doğmak benim seçimim değildi ve ciddi anlamda utanıyorum.

ya biz de senden utanıyoruz ama anlamıyorum uçak denilen bi icat var niye kullanmıyosun ki

Uçak biletimi kendim alıyorum söz, sen bana bir oturma ve çalışma izni ayarlarsan gidicem inşallah.
Sayenizde bütün dünya Türkiye'ye vize uyguluyor+ Türkleri potansiyel şakirt olarak görüyor o nedenle gidemiyoruz be hacı.

Ha bir de, dünyada Avrupa'ya vize ve burs başvurusunda ilk sıralarda olan bir ülkeyiz. Yani yalan ve riyanın dünya üzerindeki merkeziyiz, lafa gelince vatan millet sakarya, ama her sene fulbrighta başvuru.

Aynen bana da bir oturma ve çalışma izni ayarla ben de kendi uçak paramı veririm.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...