Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kariyer Kararsızlığı

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

bugün facebookda dolanırken önüme şöyle bir ileti çıktı seksi bir kız girmiş :

Müzikle mi uğraşıyorsun ?
Artık bir albüm yapmanın zamanı geldi mi ?
Hemen Kayıtlarını tamamla ve bize yolla resmi bir albümün ve profesonel klibin olsun...
*1000 Adet Basım ( albüm CD - Dış ve afiş Tasarımı dahil )
*1 Adet Profesonel Klip
* Dijital Platformlar 'da yer alma ve satış
-TTnet Müzik
- i-tunes
- Turkcell Müzik
- Vodafone Freezone
- Avea Müzik
Kral Tv vb. kanallara ve Tüm türkiyedeki radyolara MUYAP tarafından video klibiniz ve şarkınız resmi olarak yollanacak ...
Bir çok ünlü rock müzik sanatcısının Albüm firmasın'dan çıkaracağın çalışman için hemen bizimle iletişime geç !

konuştum kızla sadece 5500tl ;D
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

18 yaşından beri çalışarak hayatını kazanan, 22 senelik sigortalı, dünyanın 40 küsür ülkesini defalarca ve hem de iş nedeniyle ziyaret etmiş olan, binbir çeşit kültürle halvet olmuş olan, siyasetin kıyısında-kenarında-bazen göbeğinde olmuş olan, kitap yazmış, bugüne kadar ufak tefekler sayılmazsa 7inci işyerinde çalışan, 14 senelik evli ve çocuk sahibi olan, şu hayatta inişli-çıkışlı bir çok olay yaşamış olan, "lenf kanserisin"diyerek bundan 10 sene önce hastahaneye yatırılıp feleğin çemberinden de geçmiş olan, evi,2 arabası,bankada nakit her zaman 250 bin lirası olan, hali hazırda ihracat müdürlüğü görevi yapan teknik üniversite mezunu olan ben yazmıyorum anasını satayım...
:)-D

Ay bu ne
Sosyal ağlarda paylaş

Oldun haklı. Özel sektörün sefilligini benim bunyem bir firmada bu zamana kadar en çok 5 sene kaldirabildi.
Bu arada kariyer kararsızlığı konusunda da farklı bakış acilarimiz var.kastettiğimiz aynı firmada yillanip yükselmek ise öyle bir şey bana göre değil. Ama benim kariyerden anladığım sectigin meslekle ilgili bir işkolunda tanınan, bilinen kişi olmak.
ki oldum sanırım.
Şimdi de yıllardır yaptığım işte gelebilecegim en üst yerdeyim.bundan ötesi yani genel müdürlük, cfo veya ceoluk benim gibi adamların yapabileceği işler değil.özel sektörde benim açımdan daha başka bir kariyer hedefi yok.
Kendi işimi yapmayı 2 kez denedim.türlü nedenlerden beceremedim.
Kim bilir? Belki 3üncü sefer beceririm.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...