Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kariyer Kararsızlığı

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

muhabbet çok güzel ama acil spor salonuna yetişmem lazım.

Babacum seninlede aynı masada otururuz kimse kirlenmez ama dediğim gibi iyi niyetli olmak ile saygısızlığı bir birine karıştırırsan sonra aynı masada otururken gözüme bakerken utanırsın tanıyınca.

Kimseye zararım yok .. deli de , densiz de , kafayı yemiş saçmalıyor de bunlar benim için sorun değil ama fazla ciddiyetle kimsenin canını sıkıp kalbini kırma..

Arap tanrılarını soran arkadaşlar da anlayın işte arapların tanrısı. Şimdi burada öyle içerlenen arkadaşlar var ki ben buraya orjinal ismini yazarsam "dini değerlerime hakaretten" mahkemeye verir. Zaten beklemeye alınmış 6 aylık bir hapis cezam var hükümete dair bir protestomdan dolayı. Dİkkatli konuşuyorum o kadar ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Akhlaur said:

Anlamadın mı hakkaten ?

genel de sizlerin yaptığınız şey ama okumadım mesajları. arada bir yerden dalıp bir şeyler yazdım.
noyan ile babacum tartışmış gördüğüm kadarıyla.

daha başka bir şey varsa ve bu kadar hevesliysen anlat. yoksa da çık aradan. fasulyede kendini nimetten sanırmış anasını satayım.
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

deli mi skti beni ne uğraşıyorsam

yok arkadaş ben seninle aynı masaya oturmam

Ah bak tam şu an neden bunu yaptığını sorgulaya başladın.

İstesen de istemesende aynı masaya oturacaz. Gelicem mutlaka senin katıldığın bir pati buluşmasına. Bira ısmarlarım sana böyle analizlerine ve yorumlarına canlı kanlı yanında otururken devam edersin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...