Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut Geliştirme #3

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Laorx said:

sabonis said:

184 kilo deadlift arkadaşın arkadaşı yapmış ben tanımıyorum, like'lanmış facebook'ta öle gördüm.

https://www.facebook.com/photo.php?v=391624307629659

yapamamış ki bu

adam 184'ü yerden kaldırmış. 160 ile falan legit gayet yapar muhtemelen ki baya hayvanix, daha nolsun :D

onun için kıskanmayın dedim yani. videoyu izlemeden koymuştum açıkçası, izleyince ben de gördüm ki olmamış pek ama bu herifin baya güçlü olmadığı anlamına gelmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu adam nizami olarak 140 kg filan 5 tekrar yapabilir o zaman ne yapacak o şekilde çalışacak. Güçlenecek adam gibi yapabildiği zaman isterse 1 ton kaldırsın video çekmek isterse çekip koyacak veya şu an nizami şekilde kaldırabildiği kiloyu videoya çeksin koysun progress takibi açısından. Şu haliyle tamamen rezil bir video.

Kanuni yoga güzel ya geçenlerde bir tane Rus geldi salona yazayım benim yaşlarımdadır diyorum kadın evli çocuklu çıkıyor ama olsun her yol mübah ahah
Sosyal ağlarda paylaş

3 hafta önce sırtım,boynum tutulmuştu.klimadan olduğunu düşünüyorum.eve geldiğimde bir şey yoktu.duş alırken birden tutulmuştu.

neyse işte o tutulma iyileşmeden yaptığım hareketlerden dolayı sakatlanmaya dönüştü.masaj,jel falan da iyileştirmedi.3 haftadır çekiyorum acıyı
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...