Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Öğretmene atar yapan delikanlı

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Xaenin said:

Şu taşak hanginizde var lan dingiller

bende var, lise sonda tarihçi ile atışmıştım (bu videodaki kafa idi), çok biliyorsan çık dersi anlat dedi, kitabı bile açmadan çıktım anlattım ooole dondu kaldı masasında. O anlatırken zerre dinlemiyen sınıf gıkını çıkartmadan dinledi ve alkışlarla yerime geçtim.

ha bu bilgi ile ilgili kısımdı, ilkokul 2 de ISYAAAAN modunda hoca aglatmıştım. resimci istemediğim bişiyi cizdirmek istedi, bende cadı gibi bişi cizim aha sizi çizdim diye goturdum. Bende bunu ole bir yırtarımki diye showa donsuturmeye kalktı, yırtamassın hapse girersin yırtansan dedim.

sen picassomusun muhabbetine giricektiki resmin arkasına bakmasını soyledim çünkü arkasına turk bayrağı çizmiştim. Hırsından titreyip ağladı sonra babamı çağırdı okula ben kaç senelik meslek hayatımda bu kadar beter bi çocuk gormedim diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

Cuce said:

aquila said:

ben uyuyodum genelde dersler.

En cok ben uyuyodum

sınıfın en arkasında yatağım vardı,film izliyip uyuyodum derste hocalar bişi demiyodu afsd kışında arkadaşlar üzerime montlarıyla örtü yapıyolardı

ahahah beden hocasi yoklama/kiyafet kontrolu yaparken bana gelince sen uyu evladim diyip devam ediyodu.. sinavlarda uyandirip bari adini yaz 1 vericem diyodu hocalar
Sosyal ağlarda paylaş

bi gün türkçe dersindeyiz dershanede. hoca kullanımı yanlış olan fakat herkes tarafından bu şekilde kullanılan bi kelime yazdı tahtaya. yanlış kullanıyolar bla bla felan. hocam senenin başında dil devamlı değişen bir varlık dememişmiydik dedim. buda değişmiş işte herkes böyle kullanıyosa. ya ben lan neyse bişey demiyorum moduna girdi.

çok biliyon sen tavrıyla döndü tahtaya bi çarpma işlemi yazdı. evet arkadaşlar çarpma yaparken bazen nokta koyuyoruz bazen çarpı işareti farkettinizmi dedi, tespit yapıyo işte. hocam iks le karışmasın diye o dedim. dahada bozuldu.

sinirlendi yenmek istiyo beni. hadi çarpmayı yap dedi, yiyosa yap der gibi. şak diye verdim cevabı. kıpkırmızı oldu doğru bildim sanıp. sonra arkadan biri düzeltti bişeyi umutmuşum yanlış vermişim cevabı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...