Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

ruslar yeni kelimeler falan öğrenmişler. racist falan yazıyorlar. 2 rus 2 lane'e geçmiş yemin ediyorum adamlar insandan çok bot gibi oynuyor. 5 kişi geliyor, mapte görünüyor yani, brood ağın altına saklanmış hareket etmiyor sanki invis olduğunu bilmiyorlar anasını satayım. adama 6 kere dustla kestiler. 7 kere tekrar gitti, tekrar ağın altında bekledi adam ya. insan olan 3. de falan "lan sanırım görülüyorum" falan der. yok abi adam öğrenmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

eldar said:

Ekmek said:

Irkçılıktan rahatsız olmak çok komik bence.

Asıl komik olan böyle yazarken kendini haklı sanman, ırkçılık veya ayrımcılık, yani insanı doğuştan gelen özellikleriyle değerlendirmek en başta akıldışıdır.

Doğuştan mı aptallar sonradan mı aptal oldular beni bağlamaz, ben oyun oynamak istemiyorum aptallarla.
Eldarla eldar olmak diye deyim boşuna yok gerçi saçmalamış yine çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

Bak ya millete gerizekalı diyor ama kendi okuduğunu anlamıyor. Doğuştan gelen rus olması, rus olan geri zekalıdır diyorsun, ırkçılık yapıyorum diyorsun. Bir insanı sırf rus diye gerizekalı diyerek etiketliyorsun. Aslında onların arasında senden zeki milyonlar var.
Sosyal ağlarda paylaş

E gerizekalılar? İngilizce bilmeyip ingilizce oyun arayan adam gerizekalıdır.
Sen de çok farklı değilsin aslında.
Ayrıca rus olduğu için doğuştan gelmeyen sebeplerle de gerizekalı olabilir. Eğitim, kültür vs bunlar zekayı baya etkileyen faktörler ama anlamamana şaşırmadım açıkçası.
Sosyal ağlarda paylaş

eldar said:

Bak ya millete gerizekalı diyor ama kendi okuduğunu anlamıyor. Doğuştan gelen rus olması, rus olan geri zekalıdır diyorsun, ırkçılık yapıyorum diyorsun. Bir insanı sırf rus diye gerizekalı diyerek etiketliyorsun. Aslında onların arasında senden zeki milyonlar var.

Çok ciddi soruyorum, Kürt müsün?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...