Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

maltepe üni - du hast

Sereglin

Öne çıkan mesajlar

goldbären said:

ulan almanca üç beş kişinin tekelinde değil ilk mesajı görüp görüp alıntılamayın be

Videoyu daha önce izlemiştim, izlememiş olsaydım da 3 sayfa yorum okumazdım muhtemelen. İlk sayfaya göz attıktan sonra ilgimi çeken bir şey bulamazsam kapatırdım.

Almanca bilmiyorum, geçen gün bir makalede görmüştüm bu kelimeyi, arkadaşın da sorduğunu görünce ilk sayfada, tekrar makaleyi bulup kelimeyi buraya aktardım. "Almancam var vuuhuu!!" gibi bir derdim yok anlayacağın. O nasıl bir derttir, "Almanca benim tekelimde" nasıl bir ruh halidir onu hakikaten bilemiyorum.

"Konuyu okumadan yorum yapmasaydın o zaman" falan da diyebilirsin bittabii ki. Fakat senin gibi dingillerin şu alıntıladığım tarzda boş mesajlarını okumaktan daha önemli işlerim var günlük hayatta.

Şimdi izninizle kedileri beslemeye gidiyorum. (Ortalama bir liseyi bitirdiysen anlayabileceğin üzere ironi yaptım.)
Sosyal ağlarda paylaş

Asteroth said:

goldbären said:

ulan almanca üç beş kişinin tekelinde değil ilk mesajı görüp görüp alıntılamayın be

Videoyu daha önce izlemiştim, izlememiş olsaydım da 3 sayfa yorum okumazdım muhtemelen. İlk sayfaya göz attıktan sonra ilgimi çeken bir şey bulamazsam kapatırdım.

Almanca bilmiyorum, geçen gün bir makalede görmüştüm bu kelimeyi, arkadaşın da sorduğunu görünce ilk sayfada, tekrar makaleyi bulup kelimeyi buraya aktardım. "Almancam var vuuhuu!!" gibi bir derdim yok anlayacağın. O nasıl bir derttir, "Almanca benim tekelimde" nasıl bir ruh halidir onu hakikaten bilemiyorum.

"Konuyu okumadan yorum yapmasaydın o zaman" falan da diyebilirsin bittabii ki. Fakat senin gibi dingillerin şu alıntıladığım tarzda boş mesajlarını okumaktan daha önemli işlerim var günlük hayatta.

Şimdi izninizle kedileri beslemeye gidiyorum. (Ortalama bir liseyi bitirdiysen anlayabileceğin üzere ironi yaptım.)

1-liseyi bitirmedim. hatta başlamadım.
2-çok fakirim. sokaktaki kedilerin önünden mamasını alır yerim.
3-internete de sigara folyosundan giriyorum.
4- ortalama bir egoya sahipsen tek satırlık "amma repost yaptınız" türündeki mesajı tek başına üstüne alıp wot döşemezdin.
5-benim boş mesajım bir satırken seninkisi giriş gelişme ve sonuç öğeleriyle birlikte gayet başarılı bir munzam yazı.
6-hala okuyorsan inatçısın demektir. adres ver sokakta döğüşelim...
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

calimero said:

Phyx said:

abi ben boyle seyleri izlerken cok utaniyorum

almanca'da bunun için bir kelime var yahu, başkası adına utanmak.

du hasstt :(
second hand embarrassment - fremdschaemen

ha 2. sayfada yazmıssın lol bakmamıstım

Gel gel, trene katıl. Her sayfada bir hayırsever çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...