Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Babamin ameliyati icin Ab Rh (-) veya B Rh (-) kan gerekiyor

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Sagolu arkadaslar.hastahaneden az once geldim.istanbuldayiz.babami da bugun capa tip fakultesine yatirdik.kalinbagirsaginda tumor buldular yaklasik 1 ay once.ameliyat olacak.doktor bu hafta hastahanede yat demis.buyuk ihtimal haftaya ameliyat olacak.ben ve kardesim b (-)iz.aksam kan verdik ve karsiliginda babama kan bankasindan aldigimiz 2 unite kani taktilar. Biz 3ay veremezmisiz kan.ameliyat icin simdiden hazirlik yapmamiz lazim.bu nedenle kan verebilecek olan arkadaslarin haber vermelerini ricavediyorum.hepinize tesekkurler dostlar.
Theridone,mesaj kutun dolmus kardes.
Sosyal ağlarda paylaş

Sağolun arkadaşlar.
Babam 63 yaşında.Arkadaşın birisi sormuş,daha önce cevaplamamışım.
Ben de dün akşamdan beri 100 değilse 80 kişi aramışımdır ve henüz 5 tane uyumlu kan sahibini buldum.Ayrıca sağolsun dostlarım ALEM FM'de şu an babam için kan grubu anonsu yapılıyor olması lazım. Dün 2 ünite kanı bağlamışlar babama. Sabah yine 2 ünite kan bağladılar. Bu hafta hastahanede yatacak, dolayısıyla bize hem yattığı süre içinde ve hem de haftaya ameliyat için kan lazım. Biz de şimdiden her iki durum için de kan toplamaya çalışıyoruz. İyi dilekleriniz,temennileriniz,dualarınız için teşekkürler dostlar. Memlekette ne çok A rH(+) VE 0 Rh(+) varmış arkadaşlar yahu?!?!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...