Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO (Kitaplardan sıpouylır yasak)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

AtlaraFisildayan said:

sorularr

hacılar birisi cevaplasın çatlıycam.

bu Sam in taşıdığı bıçak nedir? white walkerlardan koruyan bir şey gibimi, sanki bir zaman gelicek o şey büyü yapmasına yarıyacak?

Jon Snow un it kayıp, ghost nerde ?

Brienne ne olucak ?

hiç white walkerlarla open battle filan olmayacak mı ?

+9
Sosyal ağlarda paylaş

elesso said:

AtlaraFisildayan said:

sorularr

bu Sam in taşıdığı bıçak nedir? white walkerlardan koruyan bir şey gibimi, sanki bir zaman gelicek o şey büyü yapmasına yarıyacak?

Brienne ne olucak ?

+9

Cevaplarrrr

Heralde yararlı bişey ki sarıp sarmalayıp gömmüşler oraya. Eskilerin hikmetinden sual olunmaz. Ucu keskin aletler ne yapıyorsa bu da o işe yarar

Kayıp değil, gördük geçende. Jondan ayrıldıktan sonra watchun kalanını takip ediyordu en son.

Bırayin e savaşta ele geçirilen soylulara ne oluyorsa o olacak. Desem de inanmayın, jaimenin ya da küçük kuzenlerinin başına ne geldiği belli.

Whitewalkerlarla savaş olmaması mümkün mü? Elemanlar canlı herşeyi öldürüp cesetlerinden resim falan yapıyor. Nasıl bi soru bu nerenizle izliyorsunuz diziyi. Gelip westerosun tarım ve inşaasına yardım edecek değiller, tabii ki savaşacaklar.

Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

elesso said:

AtlaraFisildayan said:

sorularr

Brienne ne olucak ?

+9

Cevaplarrrr

Heralde yararlı bişey ki sarıp sarmalayıp gömmüşler oraya. Eskilerin hikmetinden sual olunmaz. Ucu keskin aletler ne yapıyorsa bu da o işe yarar

Kayıp değil, gördük geçende. Jondan ayrıldıktan sonra watchun kalanını takip ediyordu en son.

Bırayin e savaşta ele geçirilen soylulara ne oluyorsa o olacak. Desem de inanmayın, jaimenin ya da küçük kuzenlerinin başına ne geldiği belli.

Whitewalkerlarla savaş olmaması mümkün mü? Elemanlar canlı herşeyi öldürüp cesetlerinden resim falan yapıyor. Nasıl bi soru bu nerenizle izliyorsunuz diziyi. Gelip westerosun tarım ve inşaasına yardım edecek değiller, tabii ki savaşacaklar.

ahaha son maddeye koptum=)tarım ve inşaası=)
Sosyal ağlarda paylaş

cevaplar

Obsidian demişti yanlış hatırlamıyosam.
Mızrak ucu gibi bişeydi. Fantasy'e yıllarımızı verdiğimize göre muhtemelen Dragon derisini pierce edebilen bişeydir. Silah falan yapılır Khaleesi'nin karşısına dikilinir.

Belki de Whitewalkerlara + damage tarzı bişey de olabilir.
Silver vs undead muhabbeti gibi.

Ghost arazi. Döner ya geri. Tahminimce Brann onun gözlerinden görücek bu warg muhabbetiyle. Ghost reisle dolaşcak kuzey diyarlarını.

Brienne honorable takılıyor ama Jamie ile araları alevlendi muhtemelen onursuz bir hareket yapıcak Jamie'yi kurtarmak adına.

Whitewalkerla open battle olurmu bilmiyorum da kış gelince ambush show olur.

PS: kitap okumadım, tamamen traşlıyorum kurgudan yola çıkarak.

Sosyal ağlarda paylaş

Uzun Metrajlı Tahminler

Tyrion Casterly rock'ı alır.

Mance Rayder ölür, Jon Snow Duvarı yıkar, kuzey halklarını birleştirir. King in the North olur.

Baelish abartı güçlenir. Tyrion ve spider iş birliği ile bişeyler olur. Baelish+güney vs Tyrion+Spider+Random Outsider Clan (Magister Illyrio iş birliği)

Khaleesi Baratheonları komple siler. Westerosta Dragonstone'u alır. Ejderhalardan 1 yada 2si ölür.

Alternatif teori:
Kuzey white walkerlara karşı yalnız kalır. King in the North Robb Stark ve King beyond the wall Jon Snow(Hala mance yatar diyorum.) vs Whitewalkers olur.

Kuzey whitewalkerlarla savaşırken güney Khaleesi ile savaşır.

Bu durumdan bir pact doğar. Belalar baştan atılıncaya kadar kuzey güney iş birliği olur seven kingdoms ateşkes takılır.
Bu teori için tabi joffrey'nin ölmesi lazım. Tywin yine aynı şekilde bunları kaldırmaz. Bunlar yatar. Tyrion hatta Tywin'i öldürebilir.
Arya Stark Faceless olur. Joffrey + Illyn Payne + Cersei alayını keser.

Hesaba katamadığım şeyler : Güneydeki houselar Martell vs.
Birde bu red godcılar.
Nolacak kestiremiyorum.

Benden bu kadar.

PS : Kitap okumadım. Tamamen traş tahminler.

Sosyal ağlarda paylaş

Bence de bütün krallıklar birleşip Khaleesi'ye girecekler sonunda. Hatta bende katılabilirim.:)-D

Suark said:

https://www.youtube.com/watch?v=ko9ayLq-k60

iyimiş bu seriler

Bu serileri izleme sırası var mı tarihe göre yani toplam 42 video galiba ama sıralamasından emin olamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

cemss said:

obsidyenin ne ise yaradigini gecen gun kitabinda okudum merak eden varsa om

ejderha camı abi.

samin elinde tuttuğu ne olduğunu bilmiyorum aman allahım dediğide gayet bıçak şeklindeydi kabzası flm vardı. bıçaktı zaten, ejderha ateşinde dövülmüş.

gerek var mı? ^^

Sosyal ağlarda paylaş

Chris_Metcalf said:

Uzun Metrajlı Tahminler

Tyrion Casterly rock'ı alır.

Mance Rayder ölür, Jon Snow Duvarı yıkar, kuzey halklarını birleştirir. King in the North olur.

Baelish abartı güçlenir. Tyrion ve spider iş birliği ile bişeyler olur. Baelish+güney vs Tyrion+Spider+Random Outsider Clan (Magister Illyrio iş birliği)

Khaleesi Baratheonları komple siler. Westerosta Dragonstone'u alır. Ejderhalardan 1 yada 2si ölür.

Alternatif teori:
Kuzey white walkerlara karşı yalnız kalır. King in the North Robb Stark ve King beyond the wall Jon Snow(Hala mance yatar diyorum.) vs Whitewalkers olur.

Kuzey whitewalkerlarla savaşırken güney Khaleesi ile savaşır.

Bu durumdan bir pact doğar. Belalar baştan atılıncaya kadar kuzey güney iş birliği olur seven kingdoms ateşkes takılır.
Bu teori için tabi joffrey'nin ölmesi lazım. Tywin yine aynı şekilde bunları kaldırmaz. Bunlar yatar. Tyrion hatta Tywin'i öldürebilir.
Arya Stark Faceless olur. Joffrey + Illyn Payne + Cersei alayını keser.

Hesaba katamadığım şeyler : Güneydeki houselar Martell vs.
Birde bu red godcılar.
Nolacak kestiremiyorum.

Benden bu kadar.

PS : Kitap okumadım. Tamamen traş tahminler.

Açmayın dedeler

1 cümle + yarım cümle doğru.

kötü sayılmaz yani :p

quotueu manuel alta yazmışsın bende direk alıntının içine alıntı yaptım nasıl oluyorsa o :P
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

cemss said:

obsidyenin ne ise yaradigini gecen gun kitabinda okudum merak eden varsa om

ejderha camı abi.

samin elinde tuttuğu ne olduğunu bilmiyorum aman allahım dediğide gayet bıçak şeklindeydi kabzası flm vardı. bıçaktı zaten, ejderha ateşinde dövülmüş.

gerek var mı? ^^

yok abi millet konusunca anlasilmadi sandim ondan
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...