Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Battlefront

lord_gorthaur

Öne çıkan mesajlar

Cargo is CTF. Hero Hunt is 1v7 mode where one person is a hero and the rest out to kill him. Droid Run is about securing three Gonk Droids.

demişler. Birde Heroes vs Villains modu olacakmış.

https://store.playstation.com/#!/en-us/games/addons/star-wars-battlefront-season-pass/cid=UP0006-CUSA00640_00-SEASONPASS000000

Season Pass i de 50 dolarmış. 4 pack çıkacakmış.
Sosyal ağlarda paylaş

3rd personı tercih edebilirim aslında hani sevmediğim bir kamera açısı değil. ama sanki bunlar acayip basitleşsin her şey diye öyle yapmışlar, çok yavan duruyor gameplay. başımı çıkarmayayım hekşatlanmasınlar olsun diye beklemiyorum tabii blaster rifle üzerine kurulmuş oyunda ama sanki böylesi de çok sulu olmuş gibi, bilemedim. bu tabii tıviç izlenimim, oyunu oynamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

bullet drop istenmeyen bir durumdur ve minimuma indirilmeye çalışılır. adamlar lazer kullanıp optimum silahı yapmışlar yine de yaranamıyolar size =P şaka bir yana arcade kafasında gayet eğlenceli bir oyun. atmosfer şahane. bf4 ile fln kıyaslamak yanlış. nfs underground ile assetto corsa kıyaslamak gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

bombilo said:

konsolda deneyen oldu mu? orada nasıl yorum alalım

ps4'te baya iyi sadece menulerde ve load ekranlarinda seste hafif sikintilar oluyor o kadar. oyun esnasinda problem yok.

yalniz belirtim 900p cozunurluk ps4'te , framerate de 60 stabil. en azindan ben herhangi bir dusus gozlemlemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

cumartesi gece 2'ye kadar, pazar öğleden sonraya kadar çalıştığım için, pazartesi de az arkadaşlarla sosyalleşeyim bari dediğim için oynayamadım.

ağ ku.

nasıl ağzınızın suları aktı mı? süresi uzatılmadı di mi :(

Uzatildi ya, bugün son.

45$'a falan digital key satıyorlar, üstüne 40-50$ da premium'a verilir işte. Fiyatta öyle bir uçukluk yok.
Sosyal ağlarda paylaş

behran said:

60 + 50 sırf multi için. maşallah

kesinlikle beta'da ki görüntüsü ile bu parayı hak etmiyor. net'te yüzlerce review var olayı izah eden zaten ama özet geçeyim;

* respawn ol
* 10 adım yürü
* geber
* arada becerebilirsen adam öldür

oyunun betasında bile ESP'ler, hack'ler hava da ucuşuyor.

hatta BF4 hackleri bile direk çalışıyormuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Grafik ve Gameplay olarak oyun beni son derece tatmin etti. Sadece uçuş mekaniklerini sevmedim ama zaten kullanacağımı sanmıyorum.

Şuan aklımadaki tek soru içerik... Oyunun çıkmasına 1 ay var ve haritalar ne olacak, oyunun modları tam olarak nedir, kaç silah ve kaç ekipman olacak, starcard'lar kaç çeşit olacak...

Asıl önemli olan bunlar.

Season Pass olayında ise korkum şu: EA fazla kontent ekletmez oyuna. Çünkü amaçları Battlefront 2'yi daha geniş kontent ile yapıp "bakın istediğinizi yaptık, sizi dinledik, istediğiniz Battlefront bu!" demek olacaktır.

Ben hala BF4 oynuyorum ve çok keyif alıyorum oyundan. Aynı derece de içerik gelecek ise eğer -ki season pass fiyatı bunu gerektiriyor- alırım pass'i de.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...