Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Battlefront

lord_gorthaur

Öne çıkan mesajlar

Ben sevdim genel olarak ama içerik önemli olacak tabi. Battlefield'dan sonra içerik olarak beklenti çok oluyor tabi ama o kadar olmayacağı belli.

Walker Assault modunda görev biraz daha belirgin olsa daha keyifli olabilir gibi. Yani capture yerlerinin önemi artmalı, ekstra birşey vermeli başarılı tutulursa falan.

Diğer mod daha keyifli gibi ama onda da 8vs8 sadece.

Gunfight oldukça keyifli.
Sosyal ağlarda paylaş

Walker Assault da AT-AT'ler vulnerable olduğunda (Y-Wing'ler bombalarken-bunlar NPC/NPV) Ion mod'ları açıp çökülmesi gerektiğini anlatması lazm birinin Rebel'lara, bunun harici ticket olmadığı için gene sürekli flaglere rushlamak lazm cap'lemek için.

İçerik daha geniş olabilir ne kadar Battlefield olmasa da. Faction'lar sadece human vs. human olucaksa hele büyük facia olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Partner olayından da pek bahsedilmemiş. Bir arkadaşınızla veya random biriyle partner olursanız birbirinizi spawn point olarak kullanabiliyorsunuz araç içinde değilse üzerine spawn olduğunuz kişi. Onun harici maç esnasında loadout değiştirilmiyor olsa da (silah hariç) partnerinizin loadoutuna erişiminiz oluyor.

Ion grenade AT-ST'lere %50 falan vuruyor sanırım, beyaz Turret'ları da tekte alıyor, Rebel'ler için baya başarılı.

Tek sıkımlık bolt-action rifle da personal shield'ın içinde geçebiliyor gene thermal detonator'la birlikte veya (AT-ST'nin burst TD'si için de aynı şey geçerli).
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

browser gelmiyor zaten bildiğim kadarıyla mod seçimlerinde spesifik şeyler var mı yoksa generic oyun modları mı

beta'da hiç seçenek yok. mod seçme ekranında tıklıyorsun moda otomatik bi lobby'e atıyo seni. sadece back diyip tekrar moda tıklayarak lobby değiştirebilirsin ama sadece rakip isimleri yazıyor. ping vs bile yazmıyor. yani beğenmedim değiştireyim diyebileceğin bi bilgi de vermiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

grafikleri ne guzelmis. keske baska bir tur olsaydi oyun..

betasinda hersey ultrada rahat rahat 2k cozunurlukte oynatiyor oda basarili olmus. tabii ne kadar kirptilar bilemem.

Dice -frostbite engine nin harikalari, son donem de cikan en basarili game engine olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Bright said:

Walker Assault da AT-AT'ler vulnerable olduğunda (Y-Wing'ler bombalarken-bunlar NPC/NPV) Ion mod'ları açıp çökülmesi gerektiğini anlatması lazm birinin Rebel'lara, bunun harici ticket olmadığı için gene sürekli flaglere rushlamak lazm cap'lemek için.

İçerik daha geniş olabilir ne kadar Battlefield olmasa da. Faction'lar sadece human vs. human olucaksa hele büyük facia olur.

skinler gelicek askerlere oyun çıkınca belki human harici şeylerde gelir Rebellera.

Bide Walker Assault'da Snow Speederlar en uplink de değil de bir öncekinde spawn olsa daha iyi olurud bence. Böyle çok son dakika ya kalıyorlar.

Araçları eski oyunlar gibi gidip binememek de çok kötü harbiden. Birde eski Battlefront da snow speeder'a iki kişi biniliyordu filan hoştu.
Sosyal ağlarda paylaş

Source eskidi, Source 2'yi görmek lazım. Dota 2'de Source 2'nin bariz üstünlüğünü görüyorsun ama FPS olarak görmek lazım. Umarım CS:GO'yu Source 2'ye geçirirler.

Frostbyte'a gelince, muazzam resmen grafikler. Daha iyisini görmedim şuana kadar.

PS4'te de denedim, 900p oyun ama oldukça harika görünüyor. Normalde bulanık falan olur ama gayet net.

Gunfight'ın çok başarılı olmasından dolayı ben sevdim oyunu. BF4'te de zaten jet'leri hiç kullanmadım şuana kadar, bu yüzden araç sıkıntım yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...