Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mists of Pandaria Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Card'ları kimse almıyor ki. En iyi yöntem glyph satmak onun da piyasası çok düşük. Anca çok kalabalık server olcak da öyle.

Ama kasması çok kolay, ucuza kasılıyor ve mat bulamama gibi bir olayı yok; eski matler için takas edebiliyorsun yeni inkleri.

Para için en iyi kombinasyon transmute mastery alch + jc
Sosyal ağlarda paylaş

uzun süre sonra açtım ben de. pvp yapıyorum arada girip ama 0 item var. yeni pvp sitemi çok feci lan.

priestin biri renew attı kendine. ben bütün dotları dizdim(1 tanesi 10 stack). adam başka heal bile atmadan overheal filan yaptı.

%70 resilience çok feci. pvp powersız critter damage i filan cikiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

hiç paranı mavi eşyaya falan harcama hacı, gir pve eşyalarınla dungeon farm yap, j.pointleri honor'a çevir.

en hızlı honor böyle kasılıyor. ha pvp yaparak gear toplamak istiyorum diyorsan o alacağın mavi eşyalar da çok fazla bir iş yapmayacak.

ally isen av farmlayabilirsin, o da pve gibi gidiyor zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

Sky golem cidden değişik bir mount , uçarken salvo atan tek mount herhalde. Ayrıca herbalism varsa druid flightform u gibi inmeden çiçekleri yolabiliyorsunuz =P

PTR de birde swimming bonus veriyormuş sonradan kaldırmışlar. Su altına inince zaten dikkat ederseniz direk şekil değiştiriyor.

İron skyreaver da salvo atıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...