Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mists of Pandaria Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Narius said:

Sıfırdan başlarsanız 3k valor kasma zımbırtısı vardı değişmediyse 4 haftayı o yiyor zaten. Parçalar buffla rahat toplanır soo'da attığı için.

3 hafta 4 değil.

buffla birlikte çok kolay oluyor da işte yoksa dert, ayrıca valorlar için her türlü 3 hafta gidiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

oyuna uzun sıra ara verdim ve amma çok şey değişmiş. mists of pandaria contentini ıskaladım sayılır 2 ay sonra WoD geliyor zaten.

dps olarak mage, warlock veya hunterdan birini seçmek istiyorum. hangisini tavsiye edersiniz?

bir de tank oynamak istersem warriorla mı daha kolay, DK ile mi? denemek için DK açtım ancak biraz karışık geldi bana. warrior hiç bilmiyorum. bir de bu iki class pvp de nasıllar?

ona göre bir tanesini WoD genişleme paketine yetiştirmeye çalışacağım.

tavsiye verebilirseniz sevinirim.

edit: bir de magede herbalism/tailoring var, çanta yapmaktan başka bir fonksiyonunu kullanmadım şu ana dek. onu atıp yerine skinning ya da mining alsam daha mı iyi olur gold kazanmak açısından?
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Tank olarak DK çok basit ve rahat.

peki ranged dps classları arasından durum nasıl?

yıllardır raid vs. yapmadığımdan hangisi daha rahat oynanır ya da hangisinin ne derece katkısı oluyor bilmiyorum.

yani tabi bütün bunlar WoD gelince de değişebilir ama yinede bir sorayım dedim son vaziyetler nasıl diye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...