Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vikings (2013) - History

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

Ragnar'in oldugu yerin kapagini actiklarinda "nerde kaldiniz amk oldum burda" diyerek cikmasini bekledim ama cikmadi dsf

Bolumun bazi yerleri tirtti cidden. Margrethe muhabbetini gereksiz uzun, Bjorn'un vedasini da pek gereksiz bir itiraf buldum.

Savas olaydi ya da tek adam bile kaybetmeden taktik yapip alsalardi Aila'yi ve bunu gorseydik pek guzel olurdu ama simdi savas gormemek, buradan kistiklari sonraki bolumlerde daha buyuk produksiyon demekse sorun yok benim icin.

Sosyal ağlarda paylaş

biraz da küfürlü yorum oldu

tabii ki paradan kısmışlar ama paradan kısmış gibi düşünmeyince bende şöyle bi etki bırakmıştı ilk anda, viking ordusunu tepeden gördükten sonra kendi kendime "ANANSKİİİİİM KIYIM BİLDİĞİN..." dedim ve direk savaşı atladı. sonra da "AHAHA AĞIR SİKTİLER GÖSTERMEDİ BİLE" dedim. tabi sonra düşününce de "lan paradan kısmışlar :(" dedim. ama öyle de bi etkisi oluyo sonuçta hani. SİNEMA DİLİ HOJAM

Sosyal ağlarda paylaş

küfürsüz

tabii ki paradan kısmışlar ama paradan kısmış gibi düşünmeyince bende şöyle bi etki bırakmıştı ilk anda, viking ordusunu tepeden gördükten sonra kendi kendime "VAYBABBAYÜÜNKEMÜÜNE KIYIM BİLDİĞİN..." dedim ve direk savaşı atladı. sonra da "AHAHA ÜSTLERİNDEN GEÇTİLER GİTTİLER GÖSTERMEDİ BİLE" dedim. tabi sonra düşününce de "lan paradan kısmışlar :(" dedim. ama öyle de bi etkisi oluyo sonuçta hani. SİNEMA DİLİ HOJAM

Sosyal ağlarda paylaş

çok bozdu ya

İlk sezonlar böyle değildi hacım. Viking toplumunun kökeni ve kültürü hakkında güzel ayrıntılar vardı. Thing'de (Cermenlere özgü halk meclisi gibi bişi) toplanıp sefer kararı almaları, kabul edilince silahları birbirine vurup ses çıkarmaları... Hatta Ragnar bu thinge oğlanı da götüreceğim önemli falan deyip Bjorn ile gitmişti. Ne bileyim Athelstan nedir bu Ragnarok diye sorduğunda Ragnar'ın tayfasının mükemmel bir şekilde anlatışı hala hatırımda. Ondan sonra Uppsala'ya hacca gitmeleri vs..

Sonra çok bozdu. Çinli hatun, Arap kız, gereksiz ayrıntılar, hayal mahsülü şeyler çıktı ortaya. Cuckold Vikinglere kadar dayandı olay. Pati'de biri demişti gelecek sezon Afrikalı raiderlar olur artık diye. Dizide oraya doğru bir gidiş var.

Sosyal ağlarda paylaş

Nerede ilk sezon ya.. 2. Sezon yine guzeldi ama son 2 sezon les sahiden. Ilk sezon 10 kisi ile savasa giderlerdi ama shield wall olsun , tuzaklar olsun bizi havaya sokardi o 10 kisiyle cekilen savas.
ritual yasam ve ayinler olsun viking nedir bize gosteriyodu. Athelstan zamanzingosu yalan olsada o kadar olur dizi bu sonucta diyip History channel'in yapimci olmasi iyi olmus diyordum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...