Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assassin's Creed IV: Black Flag

Wyand

Öne çıkan mesajlar

iyice bokunu cikardilar artik bu dlc kalitesindeki seyleri yeni oyun olarak piyasaya surmeyi

yine combat eski oyunlarin aynisi, hic bir yenilik yok

oyunun motoru ayni, karakter animasyonlari ayni, gorev cesitliligi yine ayni, yan gorevler ayni, konusu bile de ayni, tekrardan artifact pesinde kosuyosunuz, yine chest acip, eski oyunlarin ayni tarzinda collectible topluyosunuz

tek "yenilik" gemiyle gezme olayi bi de deniz alti gorevleri

eski oyunlari oynamamis olsam 9 verirdim, oynadigim icin 2 veriyorum

batman de ayni boku yemisti
Sosyal ağlarda paylaş

Apis said:

AC 1 tamamen gereksiz. Aynı şeyleri boş yere tekrar ediyorsun birçok nopktada.

Direkt AC 2 den başla derim.

su yüzden sıkılıp bütün seriyi bırakmıştım ben AC1 yüzünden

abi oyun bildiğin kendini tekrar eden 35-40dk'lık bölümlerden oluşuyor, kuleye çık mapi aç, halktan birini kurtar, adamını takip edip pickpocket yap ya da gizlice dinle, sonra biraz daha adam kurtarma, bayrak yarışı dinleme falan esas adami öldür, hooop loopu başa al.

yarısında kapadım cıktım
Sosyal ağlarda paylaş

ne bekleniyorki assassin oyununda combat nasıl değişebilir mesela sürekli aynı şeyler denmiş, fps de yıllardır aynı şekilde devam ediyor elinde silah koş zıpla ateş et, öldünmü? tekrar spawn ol.
93 deki doom dan beri fps lerde ne değişti hedef belirdimi crosshair da bas düğmeye yani ana mekanik hep aynı sonrası tekrar tekrartekrar...

AC serisi bence biraz olsun farklı soluk katmış kendi tarzıyla. AC4 biraz assas bayaca denizler hakimi korsan rolündeyiz yan görevleri gözden kaçırmayın derim, güzel olmuş yani varsa daha iyisi çıkarsınlar onu oynıyalım ama şimdilik AC türünde başarılı örnek bence.(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Apis said:

AC 1 tamamen gereksiz. Aynı şeyleri boş yere tekrar ediyorsun birçok nopktada.

Direkt AC 2 den başla derim.

su yüzden sıkılıp bütün seriyi bırakmıştım ben AC1 yüzünden

abi oyun bildiğin kendini tekrar eden 35-40dk'lık bölümlerden oluşuyor, kuleye çık mapi aç, halktan birini kurtar, adamını takip edip pickpocket yap ya da gizlice dinle, sonra biraz daha adam kurtarma, bayrak yarışı dinleme falan esas adami öldür, hooop loopu başa al.

yarısında kapadım cıktım

1.5 saatte falan bu nasıl oyun diye bıraktım lan ben de ac'yi. gerisini de oynamadım hem hikaye bilmiyorum hem de muhtemelen aynı bayıklıktadır diye.

güzel mi la, 2'den başlayıp oynayalım mı harbiden?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...