Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steam friends activity

Bone

Öne çıkan mesajlar

steam'e son zamanlarda gelen özelliklerden biri.
facebook sayfası tribi gibi, o amaçla yapmışlardır belki de. günlük bakıp takip eden var mı sorayım dedim.

böyle bir sayfayı düşünmeleri güzel olmuş, kim ne yapmış bakıp insanlarla dedikodu yapıyorsun geyik çeviriyorsun arada felan.

onun dışında sevdiğim bir özelliği,
bir de official group ve oy verdiğiniz greenlight oyunlarının announceları çıkıyor sayfada. workshop announceları da buna dahil mi bilmiyorum.
merak ettiğiniz oyunlar hakkında haberleri takip etmeyi kolaylaştırmış.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone özel mesaj atmisssin kinayeli ben de burdan vereyim madem cevap.

Şimdi şöyle bişi var steam başlığı var oraya gayet yazilabilecek bir konu. Başlığı olmasına en ufak gerek yok.

Yani ne katkı olacak bu başlığa insanlar ne öğrenecek ne paylaşacak? İnsanlar gelip benim arkadaşım bugün 10 oyun almış diye screen mi koyacak, nolucak?

Senin yaptığın da fact söylemek sadece, bu yapılmış güzel olmuş. Ee? Bu steam başlığına yazılamıyor muydu?
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

steam başlığı diye birşey kalmadı ki sabo, gifts başlığı filan var ama bayağı alakasız o.

hiç başlık açılmayacak bir konu değil, çok zarar ziyan bir başlık olursa zaten müdahale edilir yani merak etmeyin. :p

Son birkaç yıldır hem doğru düzgün foruma yazmiom hem de tepki vereceksem 2 3 kere düşünüp verioom da gerçekten uzun süredir böyle saçma başlık görmedim be Sam. Kirleniyor forum yani. Bilg oyunları bölümüne giren ne öğrenecek bu başlıktan abi.. Sen açıkla niye konusu var bunun? Ben de ntvmsnbc green man gaming dizayn değiştirmiş çok güzel olmuş diye aciim mi mesela?

Zaten bu kadar net olmasa fikrim, özelden devam ederdim.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Sam said:

steam başlığı diye birşey kalmadı ki sabo, gifts başlığı filan var ama bayağı alakasız o.

hiç başlık açılmayacak bir konu değil, çok zarar ziyan bir başlık olursa zaten müdahale edilir yani merak etmeyin. :p

Son birkaç yıldır hem doğru düzgün foruma yazmiom hem de tepki vereceksem 2 3 kere düşünüp verioom da gerçekten uzun süredir böyle saçma başlık görmedim be Sam. Kirleniyor forum yani. Bilg oyunları bölümüne giren ne öğrenecek bu başlıktan abi..

Bone açmış abi zaten, fazla mantık arama
Sosyal ağlarda paylaş

bölümümüz gayet temiz aslında, son üç sayfayı şöyle bir gözden geçirdim, öyle gereksiz, anlamsız, yer kaplayan birşey yok. ya oyun başlıkları, ya birisi birşey sormuş, ya da işte oyunlarla ilgili programlarla veya sektörle ilgili konu.

burada da steam'in sosyal bir özelliğinden bahsedilmiş, kirleten eden birşey göremiyorum şahsen.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

bölümümüz gayet temiz aslında, son üç sayfayı şöyle bir gözden geçirdim, öyle gereksiz, anlamsız, yer kaplayan birşey yok. ya oyun başlıkları, ya birisi birşey sormuş, ya da işte oyunlarla ilgili programlarla veya sektörle ilgili konu.

burada da steam'in sosyal bir özelliğinden bahsedilmiş, kirleten eden birşey göremiyorum şahsen.

Bu bölüm baya temiz buna katılıyorum.. Ama söz konusu bu başlık ise senin kirletmek kelimesine farklı anlam yüklendiğini düşünüyorum. Kirletmek demek negatif bir eylem değildir illa ki. Yani süper gereksiz boş bir bilgi vermek de kirletmek olabilir.

"Steam forumları değişmiş, biz arkadaslarla kullanıyoruz güzel olmuş haberiniz olsun dedim, başka kullanan var mı?" Diye bi konu açmaktan ne farkı var şunun allah aşkına?

Giriyosun steam'de direk çarpıyor gözüne zaten bu friend activity, dana kadar... Forum değiştiği daha bile ilginç bi haber.

Hem de 3 yıldı falan steam'de olan bi olay bu friend activity. Tek fark adamlar ana sayfaya taşımış daha çok görsün millet kim ne oyun alıyo diye.

So fuckin what?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...