Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Camelot Unchained aka Dark Age of Camelot

Poaco

Öne çıkan mesajlar

gerçekten içerik 10 numara. 4 yıl sonra ortada stable client yok, hala pre-alpha. şu videoya bakılırsa en az 3 quarterı daha var. oyunun kitlesi olan güruh ilk çocuğunu kucağına aldı ahsduashd. hala oyun gelecek. kickstarterda destekleyenler vasiyet olarak çocuklarına bırakabiliyor mu acaba keyleri, bunu danışmak gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

Mina said:

Bıngıl bıngıl önce tühh kaka der sonra early access le oyuna girer.O yüzden salla :p

tüh kaka değil abi, objektif olarak bakıyorum araştırıyorum işte. beğeniyorsam basarım tabii neden basmayım. keşke iyi olsa da beraber güzel güzel mmo oynasak yine.

şu oyunun olduğu duruma "iyi" diyorsanız objektif değilsiniz demektir çünkü 2013'de başlamış bir projenin 2017'de hala stable clienttan yoksun olması ve pre-alpha statede olması kabul edilecek türden bir durum değil. hani sizi anlıyorum çok seviyorsunuz daoc serisini, iyi bir şey çıksın istiyorsunuz - dediğim gibi ben de isterim de ortada olan sonuç belli yani. belki çıktığında şaşırtır, ben o zaman seve seve 60 dolar vermeye razıyım. dert olmaz tam zıttı mutlu olurum. iyi şeyler üreten adamları desteklemekten sonra derece zevk alıyorum.

yine de bu ve shreds of avatar tam bir vurgun oldu

milyonları cukkaladılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben açıkçası adamlara güveniyorum Daoc+warhammer severik halen oynadığım 2 oyun, Camelot unchained'te aynı şekilde geliyor,herkeze tabiki hitab etmicek zaten kendi açıklamalarıda öyle bu oyun herkeze göre değil. Hali hazırda bekleyen daoc kitlesi var ve bekliyorlar.Redditte kimse hadi acele edin de çıkarın diye avaz avaz bağırmıyor,doğru dürüst çıkarın diye supportluyorlar.

Camelot Unchained Reddit sayfası
Sosyal ağlarda paylaş

Yok birader , eğri oturup doğru konuşalım, Bu animasyonlarla bir yere varmaz bu oyun. 4 senedir sadece bunu yaptılarsa, artık ne lazım bilemiyorum.

Ki bunu düşünen bir tek ben değilim, youtube yorumlarından belli oluyor.

Zaten daha ilk çıkan videosundan şu Poposundan kanat çıkan ırkın koşma animasyonunu görünce, bundan bir şey olmaz şüphesi oluşmuştu, şu yeni video resmen perçinledi.

4 senede DAOC un kendisini yeni grafik motoruna geçirirlerdi be.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

grafik ve animasyonları günümüz için bok gibi. 2 milyon dolara Division kalitesi beklenmiyordu tabii de, ilk 3D MMORPG'ler gibi de yapmasalardı. Açıp Anarchy Online oynarım bunun yerine.

Hacım zaten olay o. Grafik Yhaa .s diye gezenlere hitap etmiyor oyun. Ayrıca AO efsanevi ötesi bir oyundur hala oynayabilirsin yani. En son visual update geliyordu ne alemde bilmiyorum

UO,AO,DAOC (warhammer saymıom) Bunlar baş yapıt kim ne derse desin. Ötekilerde işte falanca sistemi olan dandik mmorpg. :D

edit : Yıllarca eq oynadım bak eq'i bile katmadım içine sen düşün xD
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...