Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt

HellHound

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

-Deno- said:

triss seçilmez mi ya oha.

iki'de ne biçim sevmiştik kadını hamamda.

işte sonra "witcher'ı plot için, rpg için oynuyoruz" diye yutturmaya çalışıyor axe. viçır oyuncularının gerçek doğasını gördük bu son sayfada. (:P)

Ahahahaha :D Abi tespit süper :D:D

Şaka bir yana ama wicher serisindeki role play öğeleri gerçekten oldukça sağlam. Herkese hitap etmek zorunda değil elbette ama yiğidi öldür hakkını yeme demişler.
Sosyal ağlarda paylaş

witcher 2 yi daha yeni oynuyorum. questingte disi npclerle konusurken bunu da bafileyecez galiba diye dusunmeden edemiyorsun asdf. bari taso olayi bitmis. o kadarda fanservice olsun. oyun gothic, risen akimini takip ediyor, open world nasil olur bilemiyorum. gameplay ne kadar clunky olsa da, plot skyrimle ayni seviyede iyi, roleplay ogeleri cok daha yogun ve kaliteli. journal baya iyi. ikisinden birini seciceksem skyrim derim ama o bakimdan open world olmasi onemli.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

witcher 2 yi daha yeni oynuyorum. questingte disi npclerle konusurken bunu da bafileyecez galiba diye dusunmeden edemiyorsun asdf. bari taso olayi bitmis. o kadarda fanservice olsun. oyun gothic, risen akimini takip ediyor, open world nasil olur bilemiyorum. gameplay ne kadar clunky olsa da, plot skyrimle ayni seviyede iyi, roleplay ogeleri cok daha yogun ve kaliteli. journal baya iyi. ikisinden birini seciceksem skyrim derim ama o bakimdan open world olmasi onemli.

skyrim ? plot ?

witcher her anlamda tokatlar skyrim'i. bi open world'ü var skyrim'in, onu da w3 geçecek gibi gözüküyor.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

skyrim ? plot ?

witcher her anlamda tokatlar skyrim'i. bi open world'ü var skyrim'in, onu da w3 geçecek gibi gözüküyor.

skyrimin settingi ve plotu da bence iyi ama rp'yi iyi yedirememişler. yok yani. verdiğimiz kararların dünyaya etkisi yok doğru düzgün vs. kotor seviyesinde rp imkanı var witcherda. story sarıyor, daha chapter 2'ye yeni geldim zaten.

ama dark souls kadar bile iyi bir gameplay, combat yok şu oyunda. dark soulstaki combat hissi yok, düşmana vurduğun zaman ağırlığını, hızı hissetirmiyor. set ve weapon çeşitliliği de çok zayıf.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun bitti. her yerini alt üst ettim. lore baya iyi, çok kapsamlı. journal, kitaplar oku oku bitmedi. şu mod toolu redkit ve open worldu iyi yapabilirlerse, rpg elementleri zaten çok iyi olduğundan elder scrollsu süpürür çok net. skyrimi sevmemin en büyük nedeni mod desteği zaten. witcher 2'yi konsollar oynasın diye ui'ı topal kalmış. 1'de daha iyiydi. oynadığım en iyi ara oyunlardan biriydi. combat o kadar iyi değildi bence hala geliştirilmesi lazım. roche'a sözümü tutmadım letho iyi (good) olmamasına rağmen çok iyi (great) bir karakter. 3. oyunda belki benimle beraber 15 kişiye saldırırız diye yol verdim. :P

save dosyasını import edebildiğimiz bilmiyorumdum ama zaten çok bir etkisi yokmuş. 3'ü oyunda baya etkisi olur ama 2.'nin save'i.

ama sam'e hak veriyorum. o kadar rahatsız etmez genelde ama bu oyun baya sexist bir oyun. game of thronesta da sex çok ama böyle işlenmemiş. lesbiyen sorceresslar north'u ele geçiriyordu ahaha sam bunu bilmiyordur. bir yerde alakasız bir elfle ile kadınlarda şöle böle diye başlayan dialogta shut up woman and make me a sandwich demediğimiz kalıyor. oyuna koyulmasa fark bile edilmeyecek kadar insignificant bişey sadece aşağılamak için konmuş. hatta perfectionist oynamayanlar bu npcyi görmemiştir bile.

abi misti geçip, trissi kurtarmaya kaedweni kampına geliyorum gece, bana hala "menü" yü sunuyorlar. licking lucy falan asdf. EE'de eklemişler bunu çok lazım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...