Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt

HellHound

Öne çıkan mesajlar

Karma gibi genel bi scoreboard yok, ama yardımcı olursan onlar da sana yardımcı oluyor.

Olm oyun çok büyük lan. Git git bitmiyor lel her yerde bi quest. ? olayını güzel yapmışlar, valla bulamazsın o kadar wildernessın içinde nerde ne var.

Herşey ultrada oynuyorum fps ~40. Bi iki saçma ayarı düşürüp 60ta oynayamaya gerek var mı? Bana gayet akıcı sorunsuz geldi.

Ha bide I'm a freak diyen hunterın hikayesini dinleyince yanlarım salonda bi tur atıp geri geldi pahahaha ben de community feelz yaparız diyordum
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

oyunda seçtikleriniz karma marma birşeyi etkilemiyor sanırım. Yani merchanta ödülümü ver ulan la seni kurtardık koçum ya bu yeter demek arasında kendi tatmininiz hariç bir şey olmuyor :p

Karma stat olarak degilde daha farkli sekilde sonuclaniyor mesala adamin birine yardim ettim para vericekti yok sakla şu nedenden sana lazim olucak dedim saol ama genede eli boş yollamam seni diyip degerli bir taş verdi. Ya da karşılıksız iyilik yaptigin biri bir sonraki bolgede karsina cikabiliyor vs
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Ha bide I'm a freak diyen hunterın hikayesini dinleyince yanlarım salonda bi tur atıp geri geldi pahahaha ben de community feelz yaparız diyordum

ahaha bu çok iyiydi no homo.
oyun çok büyük galiba ya cidden bitmeyecek ilk kasabadan ötekine gidene kadar bütün side questleri yaptım, böyle sürüyle varsa yandık.

herb toplamak rezalet çok sorunluyum ben o konuda, bi de şimdi işte eşyaları bişeye çevirmeyi keşfettim yandım ki ne yandım.

yılın oyunu dicem, gta yeni çıktı pfs.
Sosyal ağlarda paylaş

ps4 te oynuyorum, oyunun kotrolleri cok dandik nasil desem, ata binecem 4-5 defa x e basinca anca biniyor, atak veriyorum gec tepki veriyor falan, karakter dodgelar falan bir tuhaf. movement bir garip, ozelikle ani kosu yapip durunca sapitiyor oyun. yerden cicek toplarken iskence cekebiliyorum karakter durmuyor falan. ilginc yani ds4 kolumda da hi cbir problem yok.
Sosyal ağlarda paylaş

mouse için şu hardware accelerate midir nedir onu açın düzeliyor kontrollere alışılıyor ya şuanda gameplayde rahatsız eden en ufak birşey yok 7 saattir falan oynuyorum.

Oyun inanılmaz büyük bugüne kadar gördüğümüz en büyük oyun sanırım. lvl36 questi var lvl24 relic (legendary) armor craft recipe ı buldum tonla yan görev yaptım ama lvl çok zor atlanıyor asdf daha lvl4 üm gerçli lvl10 banditleri kesebildim ama sanırım main story questleri dışında exp çok yavaş geliyor ama okadar çok yapılcak şey var ki abartmışlar :P
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...