Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt

HellHound

Öne çıkan mesajlar

oh be! lan çok mutlu oldum.

birinciyi oynamaya doyamamıştım. yapmadığım quest kalmamıştı, tek oturuşta bitirmiştim saatlerce. ikincisinin hikayesi yine iyiydi, ama quest eksikliği çekmiştim biraz. sanırım ikiye ayrılan senaryo olsun diye mecbur azalmış genel quest. ama ikincinin de savaş sistemi süperdi çok eğlenmiştim adam biçerken.

çok güzel bir haber. paticikte wiçır kavgası hep döndü onu da anlamıyorum. neyi sevilmiyor bu oyunların şunu biri tekrar açıklasın bana. bir de böyle herşeyi sevmeyen hentaiciler yok mu ya bu bölümde aklım gidiyor. her şeye overrated demek ne kadar kolay oldu şu yüzyılda yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

başlıkta toz dumana karışmış hemencecik, şaşırmadım artık forumun standardı bu oldu. :P

kitaptan uyarlama olduğu için fwitcher olayları olmaz zaten beklentim yok, cerılt'a ısınamamıştım artık düşünürüm. hem kaslı erkek tasosu toplatarak satamazlar oyun. (:P)

evet uninstall wizard postu kimseye kaptırmaz yerini lol.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.youtube.com/watch?v=8WdTqELmUqY

said:
"People may ask if this is really going to be the last Witcher game. Yes, it is," CD Projekt Red boss Adam Bedowski says in the announcement press release for The Witcher 3: Wild Hunt. This final entry in the series is being slated for launch in 2014, a simultaneous launch on "all high-end platforms."

In regards to the open world, Badowski says players should expect a game world that is "30 times bigger than The Witcher 2" and its world. "Players will freely travel through woods, lakes, mountains, cities, and villages. Each region is inhabited by distinct populations with their own customs, legends and problems." Geralt will have his steed to get around or he can hop on a boat and set sail for his destination.

CD Projekt Red also promises an improved combat system this time around, though nothing specific is mentioned in the press release past the break.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...