Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

Wolas

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
Vulcan_Lionheart said:

GERGE said:

Soruma cevap verin bir. Nargile'ye ne kadar benziyor bunlar? Nargile tutkunu olarak alsam tatmin olur muyum?

nargileye çok benziyor o şekilde çekiyosun dumanı zaten,sigara gibi çekersen eğer atomizer yeni değilse duman az geliyor.

sigara gibi çekiyorum ben gayet lan öyle çekince boğazımı parçalıyor sdfsd

akıtma için de daha kalın wick kullanırsanız sorun kalkar ortadan büyük ihtimalle.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne marka kullanırsanız kullanın önemli olan sıvılarınız orjinal olsun ve atomizerlarınızı 2 haftada bir ya yenileyin ya da benim gibi kendiniz imal edin.
Buda benim baya uzun zamandır kullandığım 2 e-sigaramdan biri. Diğer Aslan OLC idi ama pili değiştirilebilen voltajlıya geçtiğimden beri bunu kullanıyorum.
Kanger T3 atomizer ve batarya ise 2 tane ego-twist 650.

Sosyal ağlarda paylaş

Fitili %100 yün kumaş buldu mboyasız onu 20 dakika falan kaynattım sonra gerektikçe kullanıyorum. Teli aynen satın aldım kesip kesip kullanıyorum ama tek sıkıntım atomizerın içindeki plastik nanede oluyor. 2 teli birbirinden ayıran plastik biraz yıprandı ve bazen sızdırabiliyor. Onu nasıl yenileyeceğim bilemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Bir anlat abi; sunu aldim, neyini degistirmem lazim? Anneye anlatir gibi anlat lutfen. Bu siteden mesela alabilecegim seye bir ornek filan goster. Sunu almam lazim gibi anladim ben: http://www.sonsigaran.com/ego-c-joyetech-head-kafa-seti?filter_name=e-roll
Sosyal ağlarda paylaş

Senin aldığın atomizer tipini hiç kullanmadım ve dolayısı ile rebuild yapılabiliyor mu bilmiyorum. Ama normal kullanımda genelde 2-3 haftada bir zaten değiştirmen gerekir alttaki naneleri. Değiştirmez isen ne olur dediğinde ilk olarak duman keyfinde azalma ve yanık tadında artma olabilir. Likitinin rengi cok daha hızlı kararmaya başlayıp kirli bir görüntü yapar.

Benim Turkce bulabildiğim en kapsamlı site burası. Burda her turlu soruna cevap alabilirsin esigara ile ilgili teknik sorularına.
http://www.esigara.us/forum.php

Sosyal ağlarda paylaş

abso protank öneririm denemediysen

kanger fanboyu oldum bildiğin. rebuildi de aynı zaten T3 ile mantıken, mantıken çünkü t3 kullanmadım ama aynı coilin laciverti gibi görünüyor

ben bir de vv batarya için vamo3 kullanıyorum, onu da çok öneririm ama twistler de 2li kullanınca gayet iyi

twistle kullanmak istersen protankın mini modeli de var, t3 le çok bir frkı yok ebat olarak
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...