Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

Wolas

Öne çıkan mesajlar

en iyi kötü die bişi değil biri az alıyor diğeri çok birinin değiştirilebilir apartları var diğerini yok biri kalın biri ince vs sana uygun olanı seçip alıyorsun. atıyorum renkli ağız takabiliyorsun birinde pembe ağızlık istiyorsan illaki değiştirmek için onu alıcan işte ben yanımda yedek sıvı almam diyorsan büyük depolu olanı seçicen vs
Sosyal ağlarda paylaş

evet sıvı hariç herşeyi veriyor priz ve usb şarj aleti ile birlikte elektronik sigara birde bana eşantiyon sıvı göndermişler ama baya dandik bişi nikotin yok içinde sanırım. normalde nikotin oranı yazıyor bunda bişi yok üstünde vanilyalı ayzıytor o kadar :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 3 aydır kullanıyorum nargile gibi kokusuz cek babam cek .
Markası Ego CE4 130 kaat aldım .20 ml likit alıyorum Davidoff esanslı olan tercihim hem ağır hemde çektinizmi tatmin edici bir tadı var .

Şarj bitmedikçe şarja takmayın .Çünkü bataryaların pil ömrü var .Örnek 1100 mah pil var bende eşek kadar pro gibi sigara ama 500 sarj ömrü var .Ha bende para var deyip de birde yedek pil alırsanız bu derdinizde ortadan kalkar.

Bana elden getiriyorlar likit eskişehirde bir arkadaş yapıyo bu işleri aramıyorum yani likit vs.

Ama size tavsiyem egğer paranız varsa ilgili sitelerle iletişime geçip bir kerede 100 ml felan alın en azından ucuza getirme sansınız olur

Aha buda resmi ışın kılıcı

Sosyal ağlarda paylaş

İnternetten sipariş, kredi kartı, 75 euro altı gümrük ücreti ?

Anımsamaya başladın di mi, söyle.

Edit: Joytech alırken dikkat edin. Her tarafta sahtesi var Türkiye'de + Yurtdışında.

Edit2: Birde yukarıda ki gibi bir model alırken. Bunun parçalarını değiştireceğinizi de düşünün. Atomizer belli bir süre sonra gidecek, alman malı da olsa, çin malı da olsa.
Sosyal ağlarda paylaş

bende eGo-T var c6 atomizere sahip buda şu anlama geliyor c serisi olup c4 den önceki modellerde filitre vardı. filitre duman yoğunluğunu ve aromanın tadını azalttığı için vede sık bozulduğu için sonraki modellerinde kullanmamışlar. T seriside pilin boyutunu belli ediyor. seçeceğiniz sigara muhakkak c4+ olsun pillleri çok dandik olduğu için tavsiyem 2 adet pil alıp biri bitince diğeri ile devam etmeniz
Sosyal ağlarda paylaş

ben erollumu buradan almıştım, güvenilir diyorlar orjinallik konusunda.

http://www.esigaramarket.com/joyetech-eroll-elektronik-sigara?filter_name=eroll

200tl.

ha tabi çoğunuz istemeyebilir bunu, benim amacım şıklığı ve küçük olmasıydı açıkçası.

diğer türlü çok büyük ve çirkin oluyolar ahah.
Sosyal ağlarda paylaş

ben amazon'dan red kiwi ego-t aldım, 80 liraya geldi kargo ile birlikte çift. 200 liraya falan satıyorlar aynı çifti türkiyede sdfg.

sonra burdan 20tlye bir şarj aleti aldım tek çıktı.

birini babama verdim, 18mg ağır 9mg de hafif geldi bize. bir 18 bir 9 alıp ikisini karıştırıp kullanıyoruz. iki 10mllik şişe aşağı yukarı 15 gün gidiyor ikimize. 15 desek 15 günde sigaraya verdiğimiz para 210tl, bunun iki tanesi 40tl.

flavourart'in kendi sitesinden sipariş ettim o gelene kadar tr'den alarak idare ediyorum. tr'de acayip pahalı.

şöyle ki;
10ml şişe trde=20tl
100ml şişe flavourarttan kargo dahil=55tl.

bunun dışında ne bilim benim açıkçası sigarayı bırakma gibi bi nyietim yoktu, koku vs. için aldım bu aleti. ağızda hiç tat bırakmıyor, dumanı hiçbi şekilde hiçbi yere sinmiyor koku bırakmıyor. normal bi sigaradan daha fazla duman çıkarıyor. tadı güzel aromalı falan aldım hep ben meyve şu bu. sabah boğaz ağrısı ve leş gibi tat ile uyanmıyorum. istediğim zaman iki nefes çekip cebime geri atabiliyorum falan. çok memnunum.

ek olarak şunu da söylim kullandığım bir ayda toplam yarım paket sigara falan içmişimdir. bi ara likit kalmadı o yüzden içmek durumunda kaldım. insanın kusası geliyor bi süre içmedikten sonra, "bu ne lan küllük mü yalıyorum ben?" gibi bişi oluyor. günde 1.5 paket sigara içiyordum bunu almadan önce.

ha bi de ilk başta likit az dayanabilir deneme sürecinde merak vs. oluyor merak etmeyin normalleşiyor zamanla.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...