Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

Wolas

Öne çıkan mesajlar

Açıkcası bırakmak değil tam yani gene sigara içiyorsun sadece 10000 zararlı madde yerine 20 tanesini alıyorsun. Koku olarak sıkıntı yaşamıyorsun. Kendi tecrübemle nikotin krizi geldiğinde sanki sigara yakmışınız gibi 1.2 dakikalık nefes alıp vermek rahatlatıyor ama sigaradaki gibi hart diye değil de sanki biraz daha serumdan damlıyor gibime geldi yani krizin geçmesi için 3*4 dakika yetiyor ama belki de bu kullanılan sıvının yoğunluğu ile alakalıdır.
cempostaci said:

bu elektronik sigara ile ciddi ciddi bırakılıyor mu sigara ?
ben günde 2 paket içiyorum bu arada. faydası olur mu bırakmamda ?
Sosyal ağlarda paylaş

jacabo said:

bende su eroll dan alcam herhalde

bu arada bu joyetech in türkiye yetkilisi sonsigaran.commuş

aroma olarak ne alıyorsunuz zilyon tane çeşit var

türkiye yetkilisi diye birşey yok sıkmışlar :)

birbirinin aynısı kopya bir sürü site var... hepsinde aynı ürünler aşağı yukarı aynı fiyata.

ben http://www.esigaramarket.org diye bir siteden aldım. sitede yukarıda yazan telefon numarasını aradım, adam baya dost canlısı zaten.

edit : siteye tekrar baktımda deli gibi zam yapmış, burası çok makul değil şu an....
Sosyal ağlarda paylaş

ego-t pil var bende 20 saat de şarjı bitiyor bu sure ıcerısındeded 2ml sıvı bitiyor.

Bu arada dikkat edilmesi gereken bir husus var sakın içindeki sıvıyı bitiemeyin yarıya kadar hep sıvı olsun ipler kuruduğu zaman tekrar ıslanması uzun zaman alıyor buda sizin duman çekerken gelen duman miktarını ve tadını değiştirir.
Sosyal ağlarda paylaş

ya şimdi ben normalde 2.5-3 paket sigara içiyorum. hemde böle 2-3 senedir falan. öncesinde 1.5 içiyodum bide hereherehemhere

olay şu midemde gastrit+ülser tarlası+reflü falan çıktı. sigara yasaklandı şimdi ve böle kanserden birkaç evre öncesi bu falan diyince doktor aklım oynadı.

düzgün bir alet tavsiye edebilir misiniz? şöle dolgun tam sigara ağırlığı veren falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...