Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

Wolas

Öne çıkan mesajlar

Yüz defa soruldu bir de ben sorayım:

Bozulma ihtimali en düşük, en güzel model CE-6 mı?

Günde 1 paket kadar sigara içiyorum ben, genelde şarj etme imkanım oluyor ama şarjının da gitmesini isterim tabi ki.

Sorular geliyor:

- İstanbul'da nereden alabiliriz, tercihen Avrupa yakası?
- İnternetten en kısa sürede en düzgün şekilde getiren neresi vardır? esigaramarket'e baktım ama orası pahalı sanki
- Likit için hangi siteleri kullanmalı? Markanın bir önemi var mı bunlarda? Ayrıca en güzel dumanı veren likit gibi bir olay var mıdır?

Teşekkürler şimdiden
Sosyal ağlarda paylaş

abi bozulma ihtimali az çok diye bir şey yok.

genel olarak tüm aleti oluşturan parçalar

1- pil
2- atomizer
3- hazne
4- bunları birbirine bağlama zımbırtısı.

Pil bütün cihazlarda olduğu gibi eskiyor.
atomizer ise 2-3 ayda bir falan değişecek gibi varsayabilirsin.

başkada bir bozukluk olmaz herhalde..
Sosyal ağlarda paylaş

Perspective said:

baktımda takılma ihtimali var ve takılırsa gümrükçüler vermiyormuş yasak Türkiye'de diye,

ben yazıcıoğlunda tanıdık var ona getirttim başka marka/model bozuk çıktı yarın değiştireceğim,

bu arada dipnot: bildiğim kadarıyla türkiyede cihaz yasak değil, nikotin içeren likitler yasak.

ha birde reklamının yapılması ve internetten satış yasak sanırım :)
Sosyal ağlarda paylaş

ZaugnaKhaldun said:

Yüz defa soruldu bir de ben sorayım:

Bozulma ihtimali en düşük, en güzel model CE-6 mı?

Günde 1 paket kadar sigara içiyorum ben, genelde şarj etme imkanım oluyor ama şarjının da gitmesini isterim tabi ki.

Sorular geliyor:

- İstanbul'da nereden alabiliriz, tercihen Avrupa yakası?
- İnternetten en kısa sürede en düzgün şekilde getiren neresi vardır? esigaramarket'e baktım ama orası pahalı sanki
- Likit için hangi siteleri kullanmalı? Markanın bir önemi var mı bunlarda? Ayrıca en güzel dumanı veren likit gibi bir olay var mıdır?

Teşekkürler şimdiden

bump
Sosyal ağlarda paylaş

karaköyde ıvır zıvır satan dükkanlar varya oralarda mevcut. sıvı olayı için düzgün site banada önerin pls(türkiye içi).

elimde bir dekang var bir cosa var ikisindende çok memnun değilim şahsen..

şundan bir sipariş veriyorum bakalım

http://www.esigaramarket.com/flavour-art/3-adet-flavour-art-10ml-e-likit-kampanyasi
Sosyal ağlarda paylaş

Perspective said:

baktımda takılma ihtimali var ve takılırsa gümrükçüler vermiyormuş yasak Türkiye'de diye,

ben yazıcıoğlunda tanıdık var ona getirttim başka marka/model bozuk çıktı yarın değiştireceğim,

sadece cihaz alsak takılır mı şimdi? ona göre alacağım da.
Sosyal ağlarda paylaş

ArslanShop diye bir marka var bilginiz var mı?
http://www.arslanshop.com/
Bunların Arslan OLC diye bir modelini gördüm bugün çok hoşuma gitti açıkcası.
http://www.elektroniksigarashop.com/Elektronik-Sigara/incele/Arslan-OLC-111.148.1562.html#!prettyPhoto

Alacağınız markanın pilinde mumkunse CE damgası olsun ve içinize en ufak sinmeyen bir ürün ise sakın almayın piyasalarda acaip çok çakması var her modelin her sıvının.
Sosyal ağlarda paylaş

Deathblade said:

Joyetech eroll iyi güzelde 0.4 ml lik kartuş ne ya. Günde 1-1.5 paket içen adamlar 1-1.5 ml içiyorum diyor günde.

Günde 2-3 kere kartuş doldurmak eziyet olur.

20- 25 sağlam nefeste bitiyor kartuş :) zaten kartuş bitmese pil bitiyor.

yedek pil ve yedek kartuş çıkıyor hızlıca switch edebiliyorsun dolusuyla ama dışarıdayken problem olur tabi.

yurt dışı alımlarda alet bir problem olmaz diyorlar, türkiyede yasak olan nikotinli sıvılar zaten.

http://www.hurriyet.com.tr/saglik/7950185.asp
Sosyal ağlarda paylaş

Kartuş doldurmak eziyet falan değil kapağını açıyorsun içine sıkıyorsun oha yani düğmeye basıp havayı içine çekmek de eziyet diyelim tam olsun.

atomizer temizlemeyi de öğrendim olaki düğmeye basınca ses gelmiyor motor çalışmıyorsa temizlemeyi öğrenmeniz veya temizletmeniz gerekiyormuş

yukarıda okudum bazı anlaşılmazlıklık var ce5 ce4 ce6 falan bunlar ın pil ile alakası yok bunlar pil hariç olan kısmın versiyonu bir kısmında filtre var bir kısmında yok yukarıda bi yerde açıklamıştım şuan hatırlayamıyorum filtresiz olanı almanız gerekiyor oda ce6 da başlıyordu yanlış hatırlamıyorsam daha sonrasında eğer aleti aldığınız pil size yetmiyorsa gidip büyük bil alabilirsiniz hazne büyüklüğü model ile orantılı pil ise tamaman farklı bir şey
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...